Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, szoptatás alatt...

Szülés után, szoptatás alatt felhelyezhető spirál? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt, fájdalmas a felhelyezés? Volt valamelyikőtöknek okozott problémát? Melyik mennyi? Mennyire tartós és biztonságos?

2014. nov. 11. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
4-10 ezer között van, a nőgyógyász írja fel,meg kell vele beszélni, a hormontartalmúak 40ezer felett.Fel lehet rakni szoptatás alatt is. A feltétele és a levétele is fáj,mert tágítanak, de csak pár pillanat és ki lehet bírni.és még utána egy hétig okozhat fájdalmat, de nem mindenkinél.
2014. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én már nem szoptattam úgy rakattam fel de nekem nem fájt, csak picit kellemetlen érzés volt egy-két pillanatig. Nem hormon tartalmú van fent, hanem valamilyen ami réz ionokat bocsájt ki és a spermákat öli el, nem a megtermékenyült petesejtet. Több,mint egy éve van fent és semmi bajom!! Nem érzem és eddig nem estem teherbe. 5 évet mondott a dokim... Hatezer valahányszáz forint volt.
2014. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!