Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, mennyi ideig fáj...

Szülés után, mennyi ideig fáj a szex.11 hete szültem, gátmetszéssel, sajnos nőtt két vadhús a sebnél, amit utólag leszedett a doki. Most szombaton volt az első alkalom a párommal és nagyon fájt. Mit tudok tenni annak érdekében, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Normál esetben is fáj, nekem 6 hónapig fájt, a szárazság pedig tovább is eltart sajnos. Síkosítót tudsz használni esetleg, és rendszeresen, óvatosan "edzeni" a területet.
2010. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Máris kéne a kistesó? :D
2010. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
nagyon vicces hahaha
2010. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszolónak biztos nem volt még hasonló problémája, de én kívánom neki, hogy legyen!


És igen, készülj fel rá, hogy még jó ideig inkább kellemetlen lesz. Nálunk is kb fél év volt, mire minden helyreállt. De nem szabad feladni, óvatosan és rendszeresen próbálkozzatok, mindig kicsit jobb lesz. Síkosítót mindenképp használjatok!

Sok sikert!

2010. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök neki, hogy nem velem van a baj! Kistest még nem tervezünk;-) (csak nagyon régen voltunk már együtt, már szinte nem is emlékszem rá, hogy mikor)
2010. jan. 28. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Most mit kell így kiakadni? A kérdező vette a poént te meg megkeseredett vagy ennyi. Amúgy nem lesz ilyen problémám, mert nem lehet gyerekem. És nem azért, mert fiű vagyok.
2010. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom, de szerintem ne add fel!!!! Ismerek olyan lányt, akinek azt mondták, hogy nem lehet, és mégis 3 gyermek anyukája ;-)))!!! Sok sikert kívánok, hogy sikerüljön!!!
2010. jan. 31. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
:ölelés: Köszönöm szépen. Próbálkozunk azért... csak dokim mondta hogy ne nagyon számítsak rá. Tényleg bocsi, csak elég gyerekes humorom van sokszor, mondjuk még elég fiatal is vagyok, de szerintem ezt én 50 évesen se fogom kinőni. Tudod, nem bántásból írtam.
2010. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!