Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon tényleg terhes? Hogyan...

Vajon tényleg terhes? Hogyan mehetek biztosra?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem néhány hónapja egy nővel.

Együtt voltunk többször, gumi nélkül is raktam be, de nem rémlik hogy bele élveztem volna.

Egy telefon beszélgetés alkalmával, nem is tudom hogyan de lebukott hogy terhes. Olyan volt mintha csak elszólta volna magát, de nem tudom. Közölte hogy megjött neki, de hamarabb mint kellett volna, hamarabb is elmúlt és elég gyenge és barna vérzés volt. Majd hányingerei lettek, vett egy tesztet + lett, vett még egyet az is.

Nem akarja elvetetni közölte, de én pedig mondtam hogy mindkettőnknek az a biztos. Ő elment orvoshoz, majd elment 2 szer család segítőhöz. Sehová nem mentem vele, nem láttam a teszteket, nem láttam a papírt. Elvileg jövő héten csütörtökön lesz a beavatkozás.

Meg akartam nézni a kezét a vérvétel nyomát, de azt mondta hagyjam, szóval akkor is leterelt. Csekket sem láttam, hanem azt mondta személyesen kell oda adni a 36 ezer Ft. Amit én át is utaltam neki.

Nem tudom mit higgyek, közöltem hogy a zárójelentést majd látni szeretném, azt mondta oké.

Tegnap mikor találkoztunk volt egy kis vita, majd görcsölt a hasa, fel hivott valakit, a telefonjában abortuszként volt elmentve.

Az beszélt olyasmit hogy nézze meg hogy vérzik-e. milyen görcsei vannak, lehet hogy vetélés, vagy ha látták az uh hogy méhen kívüli akkor az, menjen orvohoz mert gond lehet de nem tudom ki volt az. sírt is, és többször is amikor felhozódott az abortusz.

Egyébként, elvileg szeret, és lehet így akar magához láncolni, ettől félek.

Szerintetek??


Egyébként 22 éves, én pedig 24


2014. nov. 14. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha beraktad neki guni nélkül, hiába nem élveztél bele attól még lehet terhes.
2014. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kerdes van, nem igaz hogy meg mindig ennyien nem vagytok tisztaban a dolgokkal. Foleg 24 evesen. Attol meg hogy nem mesz el benne, ugyanugy lehet terhes. Ez TENY. Elo is fordul, nem egyszer.


Egyebkent nem hinnem hogy magahoz akar lancolni ha elveteti a babat.

2014. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1. 24 évesen lehetne annyi eszed, hogy ha nem akarsz valakitől gyereket, akkor megfelelően védekezel. Nem értem, hogy ez miért olyan baromi nagy feladat.


2. Ha annyira magához akarna láncolni, gondolom nem vetetné el.

2014. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hazudik...Abortusz árát csekken kell befizetni.
2014. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit fura! Tény, hogy lehet terhes, de hogy sem tesztet sem papírt nem mutatott az érdekes. Én nő létemre addig nem is utaltam volna neki amíg nem mutat valami bizonyítékot (lehetőleg orvosi papírt)! Tesztet bárkivel (aki várandós) lehet csináltatni.
2014. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Total egyetertek az 5os valaszoloval. En tuti nem utaltam volna semmit amig papirt nem mutat arrol h o valoban terhes. Meg mi az h szemelyesen kell kifizetni??? Azt csekken kell, hidd el. Nem ugy megy az h viszem a dokinak es o meg zsebre vagja. Elegge kamu szaga van. Az is igaz h lehet attol terhes hiaba nem elveztel bele. Az nem jelent semmit, de csak azert gonsolom h kamuzik ahogy az egeszet intezi. Kisse erdekesek vagytok mondhatom.
2014. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tuti hogy kamu! Az abortusz 29700 Ft ha olvasgatsz itt az oldalon sok kommentbe leírták már. Magán doki sem lehet mert náluk 100.000 fölött van! Menj vele a kórházba vagy lepd meg. Egyébként lehet kapni olyan "terhességi tesztet" ami vízbe mártva is pozitív lesz és még huncut kismamák is vállalják, hogy 1-2 ezer Forintért postáznak pozitív tesztet... Hihetetlen ez a világ. Amit még mondhatnék, már leírták! Majd ha van valami fejlemény írd meg kérlek! Nagyon kíváncsi vagyok!
2014. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem tudom mit higgyek??!! Elvileg ma volt az abortusz tegnap feküdt be a kórházba de azt hiszem hazudik. Kértem hogy mutassa meg a zárójelentest de azt mondta a barátnőjének oda adta. Mondtam mutassa meg a kezét lássam hova adták a branült azt sem tette meg. Lehet nem is volt terhes vagy ami rosszabb hogy terhes és nem vetette el és késő lesz ha kiderül hogy az. Nem tudom mit higgyek adott ehy sárga csekket tollal írva össze tépve a tegnapi dátummal. . Mit tegyek???
2014. nov. 20. 23:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Sírt üvöltött hogy miért erőszakoltam rá hogy meg öljük a babát stb színészkedne??? Meg tudná ennyire játszani magát hogy sír folyik a könnye?? Azt is mondta hogy tegnap tágítás alatt meggondolat
2014. nov. 21. 00:02
 10/16 A kérdező kommentje:
* meggondolata magát de már nem lehetett és végre kellett hajtani az abortuszt mert baja lett volna a babának ha meg születik. Sírva mondta de az hogy nincs bizonyíték nyugtalanít
2014. nov. 21. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!