Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit vagytok kinn a gyereke...

Mennyit vagytok kinn a gyerekekkel ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém másfél órája alszik a teraszon, teljesen bebugyolálva, nagyon jóízűen:) Minden nap kint alszik, csak ha nagyon éles a hideg pl. szél miatt akkor nem. 6 és fél hónapos.
2010. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt is kint voltunk 2-órát,délután miután felébredt 1,5-et voltunk.Nem is lehet hamarább bevinni annyira szeret kint lenni.22-hós:):)
2010. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is kint vagyunk mindennap minimum 1 órát, de inkább többet.
2010. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában én is minden nap kiviszem minimum 1 órára (10 hónapos), nagyon ritka, amikor nem, kb. 2 hetente egyszer, esetleg kétszer fordul elő, pl. nagy havazáskor. Sajnos nálunk nincs lehetőség, hogy kint altassam, de ha lenne, én is úgy csinálnám. Anyukám mesélte, hogy én is minden nap, akármilyen hideg volt, az udvaron aludtam.
2010. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hideg időben (nulla alatt, de inkább amikor repkednek a nagyon mínuszok) max. 1 órát sétálunk. Már csak azért is, mert addigra szétfagyok. Bolt tőlünk a hosszabb úton 10 percre van, hidegben arra megyünk és meg is volt a napi séta.


Ha dolgom van, nem megyünk sétálni, olyankor nagyot szellőzetetek pár percig, mert van olyan, hogy dolgom van. Kertbe nem tudom kitenni sajna, mert kutyánk van (nagyon hebrencs), és nincs kész még a terasz, ahová elzárhatnám a kocsit és nem is látnék rá.

2010. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó: Ja, egyébként mínuszokban is állati jól alszik kint a gyerek, ez igaz.
2010. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!