Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek milyen egy átlagos nap...

Nektek milyen egy átlagos nap külföldön? (Akinek családja van olyanra gondolok. )

Figyelt kérdés

Most derült ki hogy terhes vagyok ikrekkel. Nagyon gondolkozunk azon a párommal hogy megpróbáljuk külföldön, a gyerekek szemszögéböl nézve .Nekem felsőfokú nyelvvizsgám van angolból,És középfoku franciából.A

Páromnak Meg németből van felsőfokúja, de

Kint élt Svédbe 4 évet szóval azt is jól beszéli.Én tolmácskodom , a párom meg a reptéren dolgozik.Nekem több szakmám is van , körmös , fogtechnikus.Nem keresünk túl jól de túl rosszul sem . Azt szogtam mondani hogy mindenünk megvan de mégsincs semmink. Ezt úgy kell értelmezni hogy vannak szép ruháink , ételre italra ,kis bisz-baszokra van pénzünk mindig. De nincs kocsink , 1,5 szobás albérletben élünk.:((

A gyerekeinknek a legjobbat akarjuk !!

Szerintetek jobb lenne külföldön?

Melyik országba?

Ott milyen egy átlag nap??

Melyik szakmával tudnák majd késöbb elhelyezkedni leginkább??



2014. nov. 16. 10:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez csak ötlet ! Átgondolom:))!
2014. nov. 18. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!