Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek könnyen összejön a...

Akiknek könnyen összejön a baba, nektek nem nehéz elmondani olyannak akinek nem akar vagy nagyon nehezen jött össze?

Figyelt kérdés
NEM PROVOKÁCIÓ!!!!!!!!!!!
2014. nov. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

De, nehéz volt.

Barátnőm - akik már több hónapja próbálkoztak - sajnos meg is haragudott rám, amikor terhes lettem. Először el sem mertem neki mondani, aztán mikor elmondtam, nem örült. Utána nem is keresett sokáig. Amikor meg én kerestem, hárított.

Én ezt tökre sajnáltam! Persze megértettem, hogy fáj neki, de nekem is rossz volt, hogy emiatt haragudott rám.

Amúgy mára már szerencsére két gyermekes anyuka.

Viszont nem tartjuk a kapcsolatot.

2014. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj én az egyik kolléganőmmel.jártam így. Nekünk.nem tervezetten egy alkalomból osszejott úgy, hogy rengeteg nőgyógyászati gonddal küzdöttem, a legdurvabb, hogy évente egyszer max kétszer menstrualok. Nah szegény kolléganőméknél kiderült, hogy gond van vele is, a férjével is. Két sikertelen lombikon már túl van és két műtéten. A szívem szakad meg értük, nem is nagyon merek beszélni neki a kisfiunkról, amikor beszélgetünk, megvárom, amíg ő kérdez. Amikor babalátogatóba jöttek, akkor is csak az járt a fejemben, hogy milyen tragédia ez, és, hogy úgy szeretnék segíteni nekik, persze nem tudok. Egyszer egy party alkalmával mindketten ittunk rendesen, akkor mertem rákérdezni, hogy őt nem zavarja-e a helyzet, mert én szörnyen sajnálom. Ő azt mondta, hogy örül a boldogságunknak, és reméli hamarosan önismeret átelheti már, és szeretné, ha ez nem feszélyezne engem.
2014. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a főnököm van így. Sajnáltam nagyon, de nem tudok segíteni sajnos :(
2014. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak annyi,hogy nem reklámozom vagy provokálom azt akinek nem jön össze,hogy hát 2szer lettem terhes védekezés mellett(a másodikkal még az elején elvetéltem ami ugye teljesen természetes minden nővel előfordul) ,mert a családunkban a nők termékenyek,csak ránk néznek és kész.ha rá kérdeznek elmondom,hogy könnyen összejött a fiunk,hiszen még csak nem is próbálkoztunk,aki emiatt besértődik vagy megbántódik azzal nem lehet mit csinálni ez nem az én érdemem.
2014. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen meg nem gondolkoztam el. Mindkettot âteltem. Elso terhesseh 3 ev probalkozas,ha mas terhes lett irigykedtem. Masodik 1 honap utan sikerult. Ha tudom hogy valakinek nem jon ossze annak alapbol nem dicsekszek inkabb batoritom es az elsot meselem inkabb.
2014. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!