Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MIlyen otthoni munkát végeztek...

MIlyen otthoni munkát végeztek anyukák, akik mondjuk 3gyerek után nem mentetek vissza dolgozni? Mennyit kerestek kb vele? Tudtok ajánlani valami normális itthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, hogy adjam el a vaterán a kinőtt-már nem használt cuccaimat.

Köszi előre is!!


2014. szept. 22. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mihez ertesz, milyen kepzettseged van?
2014. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Webáruházaink vannak, meg virágot kötök. De én 4 órában mindig dolgoztam ezek mellett. Most a férjem a főállású "anya", én főállásban dolgozok, mert az adókedvezménnyel már jól keresek.
2014. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak 2 gyerekünk van, de én is itthonról dolgozm, mert nincsen nagyszülö közelben, így délig van csak ovi, bölcsi, és máskor sincsen senki sem.


Èn varrok. Elöször dekorációs dolgokkal kezdtem, de gyerek ruhák nagyon mennek. Most sapka szezon van, és sorba gyártom a dino, manó, cicaföl sapkákat. Mostmég csak befektetés inkább, mert a hónapok alatt több anyagot vettem mint amennyit kerestem vele. De kb 2-3 év után kezd el hasznot hozni. Èrzem is, mert 9 hónap után az ösz elég jól indult.

2014. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ismertem valakit, aki vaterázásból igen jól megélt, ebayről megrendelte a cuccokat, közvetlenül a vevő címére, és rátette a saját hasznát, több száz ezret keresett, akkor fuccsolt be a vállalkozása, mikor elfogyott a termék, és a pénzt már előre elköltötte...

Idővel, türelemmel, némi üzleti érzékkel, és jó angol nyelvtudással ez sikeres lehet, de 3 gyerek mellett nem biztos, hogy van idő rá...

2014. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!