Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt tetovált, piercinge...

Vannak itt tetovált, piercinges anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Titeket nem bámulnak lenézően az anyukák? Engem már a doki is megszólt így úszott a pénze is mert őt akartam fogadott orvosnak. Nem értem ennyire ufónak tűnök mert tetoválás van rajtam? Vagy ettől szerintük rossz anyuka vagyok? Nem értem az embereket.

2014. nov. 19. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az orromban van piercing, és a derekamon tetoválás.

Soha senki nem nézett ufónak. De nem is érdekelne.

2014. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért nekem kicsit több tetoválásom van és nem kicsik. De ettől függetlenül sem értem miért bámulnak annyira. :)
2014. nov. 19. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen megbámulnak :D De tudod mit mondok neked? Büszke vagyok rá mert szépek. És hadd irigykedjenek csak. Biztosan ők is akarnak tattot, csak nem ilyen merészek mint mi :D :D


Köldökpircingem van és 2 tetkóm :)


3 gyerekes anyuka

2014. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert szép kismama vagy;)
2014. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Örülök hogy vannak hozzám hasonló anyukák. Van egy két és féléves fiam és most várom a kistesót. A párom is tetovált persze ő nem látható helyen.

Nekem 12 "firkám" van ebből 3 nagy. Egy teljes oldalas melltől csípőig és egy egy a combjaimon. A többi kisebb. Piercing a nyelvembe van. A kisfiamat egyáltalán nem zavarják ezek sőt ő is alkot rám filcel :D


Engem nem zavar hogy néznek csak hát azok a megvető pillantások... Mintha valami sorozat gyilkos lennék. :D

2014. nov. 19. 20:36
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Na orulok, hogy nem csak rajtam vannak tetkok es piercingek :) nekem a hasam teljesen ki van varrva, a ket karom is.. Szerencsere meg senki nem szolt meg erte.

Szerintem inkabb fiatalos, es masok is annak talaltak. Az orvosod meg egy bunko ha emiatt megjegyzest tesz.

2014. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Régebben voltak piercingjeim, most (éppen) nincs egy sem. Viszont tetoválásaim vannak, szintén nem kicsik.

Én nem érzem úgy, hogy bámulnának, pláne azt nem, hogy lenézően, bár lehet, hogy csak arról van szó, hogy már hétéves a fiam, ennyi idő alatt már megtanultam ignorálni az ilyen jellegű dolgokat. De ha jobban belegondolok, tényleg maximum érdeklődő megnyilvánulásokkal találkoztam, pl. amikor még ovis volt a fiam, akkor az egyik óvónéni megkérdezte, hogy hol és ki csinál ilyen szép tetoválásokat, mert ő is szeretne majd egyszer. Ugyanezt az egyik kis ovis társa anyukája is megkérdezte (neki mondjuk szintén volt tetoválása, csak kisebb, és nem túl feltűnő helyen). Meg az oviban az egyik kislány mindig megcsodálta a felkaromon lévő tetoválást, nagyon édes volt :)

Más kapcsolatom nem igazán van szülőkkel, legalább is olyan közeli nincs, hogy a fülembe jusson, hogy rólam beszélnek. Osztálytársak szüleivel elég ritkán találkozom, játszótéri szülőkkel szintén, mert ha mi lemegyünk játszani, az abból áll, hogy a gyerek bicajozik, én meg loholok utána, ha meg másokkal játszik, akkor én az alatt olvasok, szóval fogalmam sincs, hogy az ilyen szomszéd mariskáknak mi a véleményük rólam.

Persze ilyen távlatból már nagyon megkopott a kisbabás időszaknak az emléke, amikor még sokkal jobban foglalkoztatott, hogy ki mennyire tart jó anyának, akkor nyilván jobban a szívemre vettem a vélt vagy valós lenéző pillantásokat, de tényleg nem igazán emlékszem arra, hogy pont a tetoválásaim miatt nézett-e rám valaki csúnyán. Na mindegy, úgyis most szeretnénk kistesót, majd ha összejön, akkor meglátom, hogy ebben a babás-anyukás társadalomban mennyire számítok én kirívónak :D

2014. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

EJha, deszépen le lettem pontozva :) Ezt vegyem gúnyos tekintetnek? :D

3as

2014. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem igen :D
2014. nov. 19. 21:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem sokan vagyunk :-) Nekem a fél hátam van tetoválva és az egyik csuklóm. Egyelőre... :-) 7 hónapos a fiam, még nem szóltak érte sehol. Babaúszáson is elég sok anyukának van tetkója.
2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!