Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt tetovált, piercinge...

Vannak itt tetovált, piercinges anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Titeket nem bámulnak lenézően az anyukák? Engem már a doki is megszólt így úszott a pénze is mert őt akartam fogadott orvosnak. Nem értem ennyire ufónak tűnök mert tetoválás van rajtam? Vagy ettől szerintük rossz anyuka vagyok? Nem értem az embereket.

2014. nov. 19. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 gyerek,-egyenlőre-3 tetkó,és-egyenlőre-1 piercing.Baromra nem zavar ki mit gondol,és hogy bámul.
2014. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem két kisebb tetoválásom van, és a jobb felkaromon egy nagy.Az egyik doki és egy szülésznő szólt be rá.A napi véralvadásgátlót viszont csak egy nővér adta a jobb karomba, a többiek nem akartak a mintába szúrni :)

A kedvenc sablonkérdésem a 'milyen lesz, ha megöregszem és megerszkedik a bőröm?'A fent említett szülésznőtől is elhangzott.A 'biztosan meg fogja bánni'kíséretében.

2014. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
4 tetoválásom van elég nagyok és látható helyen (felkar, kulcscsont, láb) és egy orrpiercingem. Te, nyáron engem milyen megvetően néztek az anyukák :-D A védőnőnél ott trécseltek de velem persze nem nagyon beszélgettek.. Kicsit elszomorít hogy még mindig ilyen világban élünk és nem nyitottak az emberek, de jó anya vagyok, jó feleség és jó barát. Aki a külsőm alapján íték az elszalaszt egy jófej anyukát az nem az én bajom : DD
2014. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*ítél
2014. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!