Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S. Anyukák, kismamák!...

S. O. S. Anyukák, kismamák! Ti minek örülnétek? Azaz mit vegyek a legjobb barátnőm születendő kislányának?

Figyelt kérdés

Már a gyönyörű csomagolás meg van, VISZONT NINCS benne ajándék. Napok kérdése és megszületik a gyermeke.

Mit vegyek?? Mindene megvan. Szeretnék valami személyes ajándékot a kicsinek, és gondoltam adok pénzt? De mindezeket milyen értékben???


2014. nov. 22. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én például nagyon örültem volna, ha kapok egy profi újszülöttfotózást ajándékba :) A többi ajándékkal Dunát lehetett volna rekeszteni, ráadásul a legtöbb nem is bizonyult hasznosnak.
2014. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pénzt nem adnék. Az annyira nulla kreativitás. persze hasznos, de én mondjuk zokon vettem amikor a barátnőmtől pénzt kaptam amikor a gyerek megszületett. Olyat is lehet, hogy egyedi érme amiben van egy arany darab, és az érték is, később be tudja váltani. Nagyon aranyos egyedi babás ajándékok vannak.Keress rá a neten. Esetleg még valami olyan játékot is vehetnél, amit a babakocsira lehet rögzíteni, abból soha nem elég, azt lehet cserélgetni.
2014. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy szép ruhácskának amit abból a szándékból hoznak,hogy hazavigyem a kórházból pl.

Vagy ha csinálna a babáról abban a 3napban míg bent vagyok képeket,és előhívatná, albumba rakná.

36hkm

2014. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tőlem szerencsére mindenki megkérdezte mire van a picinek szüksége. Persze megvolt mindene.... ruhài is két éves korig. Így mindenkinek azt mondtam hogy köszönjük szépen nincs szükségünk semmire de ha mégid szeretnének valamit hozni akkor babànak popsitörlőt mert az nagyon hasznos és gyorsan fogy anyànak meg csokit :-) persze egy apró ruhàcska vagy sapi került mindig mellé de így legalâbb tényleg hasznos dolgot kaptunk és nem volt kellemetlenség. Szerintem nyugodtan kérdezz rà!
2014. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pelenkatorta,jatszoszonyeg,pihenoszek, fotozas ajandekba az is jo otlet
2014. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én napokon belül szülök! :) Az én barátnőm vagy? :)

Ruhák alatt roskadoznak a polcok. Én a fogyóeszközöknek örülök, pelenka, popsitörlő, de van, aki ezen megbotránkozik. Viszont tényleg megvettünk mindent, főleg, mivel első baba. Biztos sok felesleges dolgot is. :)

De figyelem majd itt a válaszokat, mert tőlem is kezdik kérdezgetni, hogy mit hozzanak, és nincs rá jobb válaszom, mint hogy semmit :)

2014. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pénzt NE!Azt írod személyes ajándékot szeretnél....a pénz minden,csak nem személyes.Bár 3 gyerekem van,fotózásra soha nem vágytam.Hogy mi mennyire személyes,az nézőpont kérdése.Mennyire vagytok jóban?
2014. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En a baratnomtol egy babanaplot kaptam aminek nagyon-nagyon orultem. Mar 6 eves a fiam imadom kinyitni es megnezegetni milyen volt picinek mik tortentek akkor. Benne van a kicsi talplenyomata, a hajtincse az elso kihullott tejfoga stb. Ha ilyen tipusu a baratnod szerintem ennek nagyon orulne
2014. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pelenka, popsitörlő én ezeknek örülök a mai napig.
2014. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg babakozmetikumokat? Ha biot veszel, azzal nem lehet mellényúlni, mert biomániától függetlenül minden szülő el tudja használni. Ha első gyerek még úgyse tudják melyik márka fog beválni, legalább ki tudnak próbálni így egyet.
2014. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!