Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik oldalakat ajánljátok,...

Melyik oldalakat ajánljátok, ahol hiteles családdal, gyerekekkel kapcsolatos híreket találok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

attol függ milyen temaban

en a kismamablogot szeretem,szuloklapja,babafalva

de irj konkretabbat,mert igy nehez

2014. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mamami.hu -n a fórumokon több tanácsot olvastam, mint amennyit a net teljes babás-mamás kínálata ad. Főleg azért fontos, hogy inkább azonos helyzetben levő emberekkel vitasd meg a felmerülő kérdéseid, mert a netes oldalak mindig azt írják, amit épp a szponzor cég akar. Akár hozzátáplálásról olvasol, akár másról a jövőben, agyrém, milyen ellentmondások vannak. Sosem igazodsz el a sűrűben... javaslom, nézz körül a mamamin :)
2014. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző beírással annyiból egyet értek, h a neten egy laikus valóban megzavarodhat, Ezért ajánlom akár laikusoknak is a pedagógiai, gyermekpszichológiai alapművek beszerzését, akár könyvtárból, pl


Mérei-Binét: Gyermeklélektan.


Vekerdy Tamás írásai zseniálisak, az ő vezetésével reformálták meg az óvodai nevelést, világszínvonalon, a 80-as évek közepe óta. (Más kérdés, h a legtöbb szülő nehezen azonosul ezekkel, hibás beidegződéseik miatt. Más kérdés az is ,hogy a magyar állami-, valamint magánovik 20-30%-a sajnos nem követi a reformokat.)


Vekerdy minden korosztályhoz értő, a gyakorlatban is több évtizedes tapasztalattal bíró gyermekpszichológus.


Neten, youtube-on is találsz számos előadást tőle.


Ranschburg könyveit is melegen ajánlom.


(De ha nethez is ragaszkodsz a témában, régebben olvasgattam a gyereksziget hu -t, jónak tűnt, bár nem voltam rendszeres olvasójuk.)


Jelen fórumról nem írok véleményt a témában. Segíteni írok a nevelés szekcióba, pl ide.

2014. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!