Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyit adakozott régen?...

Ki mennyit adakozott régen? Ha régen nem tette változott e a dolog amióta gyermeke van? Főleg a gyerekekkel kapcsolatos adakozásra gondolok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyunk eleresztve anyagilag, de régebben is adakoztunk a férjemmel és most is, hogy gyerekünk van. Pont tegnapelőtt beszéltük, hogy jövőre már együtt állítjuk össze a cipős dobozt a kisfiunkkal.

Nem túl nagy összegeket, éves szinten olyan 20ezer forint körül pénzben és pelenka, popsitörlő, ilyesmiben, ezen kívül élelmiszert is szoktunk adományozni.

2011. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen is adakoztam, mikor fiatal koromban még nem volt pénzem, akkor önkéntes munkával, de ez inkább állatmenhelyek, hajléktalanok felé irányult. Mióta anya vagyok, és jobban meg is tehetem, azóta gyerekeket is igyekszem támogatni, illetve ők kerültek előtérbe. Az adóm 1%-át például mindig állatmenhelyeknek adtam, de mióta anya lettem, inkább gyermekkórházakat, beteg gyerekeket támogatok.
2011. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó!:-)Én is mindig állatmenhelyeknek adtam az 1%-ot)Mi is elég gatyán állunk,anyagilag,a hitelek miatt el kellett adni a házunkat és lényegesen kisebbet venni.Lehet,hogy megköveztek,de régen valahogy úgy voltam,hogy nekem se segít senki,de amióta meg van a manó/3,5hónapos/másként gondolkozom.Múlt héten vittem be tartós élelmiszerekből egy kis csomagot a plébániára,mert adventi gyűjtést tartanak.
2011. dec. 9. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek, hogy ezek a nagy adakozások nem nagyon jutnak el a segítségre szorulóknak - legalábbis egy részük. A kinőtt ruhát leadjuk, a kórházba vittem be 2 csomag pelust a 6 hetes vizsgálatkor és amint a lányom engedi (2 hónapos) újra fogok önkéntes munkát is vállalni. A BátorTábort támogatom kb 3 éve, karácsonykor, mert ott biztosan tudom/tapasztalom mire megy az összeg.
2011. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoktam adakozni most is, mióta gyerekem van. De ami új, h azóta, ha úgy jön ki, adok a Mekiben pénzt a RonaldMcDonald házra. Nagyon sokat voltunk kórházban, nagy segítség a bp-i ház. Plusz sajnos külföldi műtétre is szüksége lesz a kisfiamnak, ott is egy ilyen házban fogunk nagyon kedvezményesen szállást kapni, hónapokra.
2011. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, mielőbbi gyógyulást Nektek!!!
2011. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!