Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyuka lenne a barátod...

Milyen anyuka lenne a barátod a két típus közül? Melyik tipushoz tartozol inkább?

Figyelt kérdés

1. fiatalos, szexi, igényesen öltözködő, fiatalos gondolkodású, humoros


2. anyaság kicsit nyomokat hagyott rajta, nem annyira figyel az öltözködésére, egyszóval kedves de régiesebb, kötöttebb gondolkodású


2014. nov. 24. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az elsőhöz talán jobban hasonlítanám magam, de a 2. szimpibb. néha furán is érzem magam hogy nem mindig anyaként gondolkodok.

sok idősebb ismerősöm, család anyák, van és imádom őket.

2014. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

amelyikkel jobban eltudok beszélgetni, jobban érzem magam a társaságában

ez nálam kommunikációtól függ

2014. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

az elsőre sem mondanám h nem anya gondolkodású, csak lazább pl:


az első megengedi a gyereknek h fára másszon,

a második nem, mert le fog esni,


első nem anyira pontosan tartja be a fekvés, fürdés pontos idejének a szabályát,

második eléggé komolyan veszi hogy minden nap minden ugyan abban az időben legyen....


első engedi hogy a fia kicsit bogarazzon,

második egyáltalán nem mert koszos lesz...


első jobban engedi hogy gyerek legyen, koszoljon,

második kevésbé, mindig tiszták legyenek a gyerekek, ne nagyon koszoljanak...

2014. nov. 24. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát én szexis éppen nem vagyok :D :D (bár szerintem kevesen gondolják magukról, hogy hú én mennyire szexis vagyok..vagy nem?), vagy legalábbis soha nem tartottam magam annak, de igényesen öltözködöm attól még, és remélem humoros is vagyok :), és inkább fiatalos a gondolkodásom.

Ha az "anyaság nyomokat hagyott rajta" alatt plusz kilókat értesz, akkor az is igaz sajna, igaz még csak 3 és fél hónapja szültem, nem sikerült mindent leadni, de rajta vagyok az ügyön :).

Szóval akkor egyik csoportba sem sorolnám magam. Mind a két típusból vannak barátaim.

2014. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van, aki külső alapján barátkozik?

Az inkább a párkeresés első időszakánál számít, nem barátkozásnál.

2014. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálad csak ez a 2 lehetőség van?

Én pont a kettő között vagyok.

- anyaság(terhesség inkább) nyomokat hagyott rajtam,

- az öltözködésemre figyelek

- kedves vagyok, de nagyon nem "kötöttebb gondolkodású" (ilyen hülye kifejezést honnan szedtél?)

- a gondolkodásom fiatalos (pedig 39 éves vagyok)

- bőven van humorérzékem, de bevallom, amikor néhány kérdést itt elolvasok, akkor eltűnik :P

2014. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, javítom magam... ezek a kategóriák így nekem furák.. Ha igényesen öltözködöm és szexis vagyok, akkor hagyom hogy a gyerek koszoljon, ha igénytelenül akkor nem hagyom?? :) Szerintem nem ennyire fekete-fehér a két kategória, én úgy vagyok vele, hogy legyen a gyerek gyerek, persze játsszon, koszoljon, de ismerjen meg korlátokat, meg határokat is. Biztos vannak szélsőséges emberek, de a legtöbb anyuka szerintem nem ilyen vagy olyan, helyzetfüggő is.
2014. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3-as kommented meg baromságok tömkelege.

Neked minden fekete, vagy fehér?

2014. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A kosztól irtózó, fára mászást, sarazást nem engedő anyukákkal nagyon nem jövök ki, de ennek nem hiszem, hogy bármi köze lenne a korhoz vagy az öltözködéshez. Egy fiatalos, szexi anyuka is lehet merev és begyepesedett, és egy esetleg magára kevésbé adó, nem annyira külsőségekkel foglalkozó, "anyásabb" nő is lehet tök jó fej.
2014. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nem csak ez a két kategória van nyilván, csak két konkrét anyáról van szó most ......és csak kíváncsiság hogy neked melyik lenne szimpibb...

azt meg hogy melyik kategóriához érzitek közelebb magatokat csak azért kérdeztem hogy vajon az ugyan olyan típusú anyukák jobban meg is értik vajon egymást és szimpibb is nekik a hasonló gondolkodású, vagy inkább az ellentétek kiegészítik egymást elv érvényesül...


köszi az eddigieket!!

2014. nov. 24. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!