Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anyuka lenne a barátod...

Milyen anyuka lenne a barátod a két típus közül? Melyik tipushoz tartozol inkább?

Figyelt kérdés

1. fiatalos, szexi, igényesen öltözködő, fiatalos gondolkodású, humoros


2. anyaság kicsit nyomokat hagyott rajta, nem annyira figyel az öltözködésére, egyszóval kedves de régiesebb, kötöttebb gondolkodású


2014. nov. 24. 13:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
tehát két általam ismert anyukáról írtam, nem úgy általánosságról h ez a két típus létezik...elnézést ha valakit megtévesztettem a kérdés feltevéssel !!
2014. nov. 24. 14:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Én megengedem, hogy fára másszon, meg kell élni az életet, de nem vagyok szexisen öltözködő, sem igényes (mert tudom, ez általában mit takar másoknak). Én tiszta, rendes ruhákban járok, de nem márkás semmink. Nyomokat hagyott rajtam az anyaság, mert oda lett a bőröm, a hasam lóg, a melleim is, de megteszem, ami fizikailag lehetséges, hogy csinos maradjak. Azt hiszem, kevered kicsit a szezont a fazonnal. Ez a két "típus" nem létezik.
2014. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Barátnak? Jobb szeretem az anyás anyákat, mint azokat, akik úgy viselkednek, mint ha soha nem szültek volna.
2014. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
először a 2. mondanám, de így hogy ő miket nem enged meg a gyerekének, inkább 1.
2014. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tehát akin nyomott hagy a szülés, az humortalan, és nem szexi?

Csak az szexi, aki kicsípi magát?

Tehát ez a nő nem szexi, mert nem szexi a ruhája?

[link]


Vagy ezek a nők nem szexik, mert van egy kis túlsúlyuk?

[link]


Vagy akin nyomot hagy az anyaság, az már nem fiatalos?

2014. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most láttam a kiegészítést, akkor nem szóltam, de máskor figyelj oda, mert ilyen formában a kérdés indulatot szül :)
2014. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!