Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tipus a...

Szerintetek melyik tipus a helyes?

Figyelt kérdés

1: anyatejes(lefeji) vagy tápszeres a baba. eljárnak a baba mellett rendszeresen kikapcsolodni,kettesbe lenni.Ilyenkor nagyszülő vigyáz a gyerekre. Néha ott is alszik.

2: a gyerek amig szopik vagy 1-3 éves koráig nem mennek a szülők sehova,a gyerek velük van mindig.


2014. márc. 14. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a "típus" a helyes, amelyik a családtagok igényeinek a legjobban megfelel.
2014. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a típus, ahol az anyuka (és az egész család) kiegyensúlyozottnak érzi magát. Egyébként elég feketén-fehéren írtad le a két típust, a legtöbb családban a kettő között van.
2014. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ki hogy all a gyerekneveleshez ez attol fugg!
2014. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az 1-es a jobb, mert a baba körüli foglalatosság elég monoton és jó, ha jut lehetőség kikapcsolódásra és felnőtt társaságra. A baba is hamarabb megismeri a nagyszülőket.
2014. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Családfüggő, szerintem itt nincs helyes és nem helyes,és azért van átmenet ám az általad meghatározott típusok között.
2014. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy van. Az az átlag. Pont azért érdekel hogy a kettő közül melyiket tartjátok jobbnak.
2014. márc. 14. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Mármint akkor a két véglet közül melyik a helyes? A végletekben az a közös, hogy véglesek, kompromisszumképtelenek és eltúlzottak. De mondom még egyszer, amelyik a családtagoknak jobban megfelel, az a jobb.


Erősen sugalmazó a kérdésed, pedig igenis van olyan anya, aki az újszülött vagy pár hónapos kisbabája mellől az égvilágon sehova nem akar menni, cumisüveget meg abszolút nem akar a szájába adni, csak azért, hogy moziba menjen, és ez teljesen rendben vagy így.

2014. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A kettő közül az első a szimpatikusabb (nálunk is így volt, tápszeres volt a fiam, de nem azért, hogy úgymond lepasszolhassuk, nekem egyszerűen nem volt tejem). A gyereknek sem jó, ha évekig csak a szülőkkel van, nem szocializálódik egyáltalán.
2014. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ha a két véglet között kell választani, szerintem a 2-es jobb, mert a gyerekkel is sokfelé el lehet menni, és amikor alszik, lehet egymással foglalkozni. Viszont ha ilyen pici korban gyakran le van passzolva a gyerek, meg még tápszeres is emiatt, hogy az anyuka szabadabb legyen, az az idő a babával később pótolhatatlan. De persze csak akkor, ha az anyuka nem zuhan depresszióba az állandó otthonléttől.
2014. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem mennek sehová, ha anyatejes a baba. Nem "lóg" mindig a gyerek az anyján, miért ne mehetnének. Egy vacsora egy kellemes étteremben, egy mozi, egy színház belefér simán akkor is, ha csak szoptat az anya, és nem ad lefejt tejet neki. Ha elfogadja a lefejt tejet is, akkor pláne egyszerűsödik a dolog.
2014. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!