Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy apuka viselked...

Szerintetek egy apuka viselkedhet így/mondhat ilyet?

Figyelt kérdés

Az egyik hirdető oldalon kínálom eladásra kismama alkalmi ruhámat.Felhívott egy férfi,hogy érdeklődik a ruha iránt.

Mondta,hogy a felesége a 8. hónapban jár és hogy vajon jó lesz e rá.Mondtam,hogy inkább vékonyabb kismamákra való,magamból kiindulva,összesen 9 kilót híztam,így 58 kilóval mentem szülni.

Elkezdte mondani,hogy nagyon jól állt nekem ez a ruha,nagyon csinos voltam benne,és hogy mikor jöhetne megnézni.Csodálkoztam,hogy ő mit akar megnézni rajta.

Szerintetek ez normális viselkedés egy leendő apukától?Nektek ez beleférne?


2014. nov. 24. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

:)


Tárgyilagos legyél vele és kész. Amúgy az én férjem tuti nem bókolgatna így...

2014. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hmm. érdekes eleve az, hogy miért nem a felesége nézi és miért nem ketten mennek megnézni?
2014. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem utcán találkozz vele, vagy ne egyedül legyél otthon
2014. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én se mernék vele összefutni... túl sok híradót nézek
2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kollégám, aki elég furcsán közeledett gyakorlatilag minden nőhöz, nem olyan volt mint aki viccesen flörtölni próbál (pedig lehet hogy azt akart), hanem inkább kissé pszichopatának tűnt... és ő volt olyan, hogy még a ruháit is ő választotta a feleségének.Ez a Te vásárlód sem semmi :).. szerintem sem találkozz vele kettesben. (Lehet hogy a volt kollégám az?? :D)
2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!