Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rettegek, hogy lányom lesz ez...

Rettegek, hogy lányom lesz ez normális?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h anyám alkoholista volt és mindig utált engem, féltékeny volt rám és soha nem kezelt úgy mintha a lánya lettem volna.Mindig furcsa, ha anya lánya párost látok akik szeretik egymást és mindig úgy érzem, hogy az anya nem szereti igazán a lányát csak úgy tesz.

Tudom, hogy ez nem így van persze!

Rettegek, h ha lányom lenne én is ezt tenném szegénnyel és gyűlölném őt és nemtudnék mit tenni ezzel az érzéssel... Pedig élek halok a gyerkőcökért...és az is hozzátartozik az igazsághoz hogy a környezetemben nincsenek lányok (anyám nem velünk él).. Kíváncsi vagyok mit gondoltok....


2010. jan. 29. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltetned kéne magad.. ez rohadtul nem normális..
2010. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagy normális!!!!!!!!!!

szörnyü ami veled történt de ha van szived nem tennéd meg ugyan azt a gyermekeddel ha Lány lenne...

épp ellenkezöleg kell gondolkodj! mindenbe mellete kell állj hogy felnézzen rád segitsd amin tudod!!!!!!!!!


sztem mennj orvoshoz,mert a végén ki nyirnád a gyülöleteddel!!!!!!!!

2010. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, amíg meg nem születik a babád addig nem tudhatod mit fogsz valójában érezni, csak találgatás minden.

Én egyáltalán nem ítéllek el, bár tény, hogy jó lenne ezt a gyermekkori traumát feldolgoznod mielőtt babát vállalsz.

2010. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elsőre fiút szerettem volna, és amikor kiderült, hogy lány nagyon elgondolkodtam. Most 3 éves és imádom, mindennél jobban.

Az anyád nem azért nem szeretett, mert lány voltál (gondolom), hanem mert sok baja volt és alkoholista volt. Képtelen volt gyereket nevelni. De te gondolom nem vagy alkoholista.

Lásd a lányodba azt, ami te lehettél volna. Adj meg neki minden szeretetet, amire te vágytál és mindenért kárpótol. Boldog leszel, meglátod. Eltelt az életedből x rossz év, de hátra van még 2-szer ennyi, és ha akarod boldog lehetsz.

Értem, hogy most nehéz neked, de esélyt kaptál, hogy bebizonyítsd, hogy te jó anya lehetsz. És én hiszek benned. :)

2010. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én is fiút akartam, lányom lett. 10 hónapos.

most az a felállás, hogy szeretnék még 2 lányt. :D

2010. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
nem is lett volna szabad babát válalnod még most,fel kéne keresned a háziorvosod leülni vele egy kicsit beszélgetni a gondodról ,és tovább fog küldeni pszihológushoz és reméljük hogy,ő majd segít a bajodon,ha azok után is így fogsz vélekedni,örökbe kéne adnod ha kislány lessz,mert sajnos vannak olyan házaspárok akiknek nem adatik meg hogy saját babájuk legyen,ők mindent meg tennének egy babáért és nem szenvedne hiányt semmiből főleg (SZERETETBŐL,ANYAI GONDOSKODÁSBÓL!)Vigyázz a JÓ ISTEN NEM felejt,ha kislányt nem akarsz,és ha fiad lessz nehogy baj legyen vele így büntessen meg a kijelentésedért,isten nem ver bottal,én mikort terhes lettem az első lányommal minden éjjel imátkoztam ,hogy lány legyen és egészséges,persze ha fiam lett volna ugyan úgy szerettem volna én nem tudtam volna nem szeretni a fiamat,és mi lett a vége a kijelentésemnek,beteg gyerekkel áldot meg kislány és ő,ők a mindenem!Két kislány anyukája!És szeretnénk egy kisfiút is!
2010. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!