Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek az új vírustól, ez...

Rettegek az új vírustól, ez normális? 17 hetes vagyok és van egy 22 hós kislányom is.

Figyelt kérdés

Egyikőnknek sem adatom be az oltást, sőt mi több apa sem adatja be.

Mire számítsunk emberek?

Hogyan vehetnénk elejét ennek az egésznek?

S ha ideér meddig tarthat ez az egész?

Addig nem mozdulunk ki?


2009. nov. 3. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódsz, adasd be inkább, akkor legalább megnyugtat :)

De szerintem túl nagy felhajtást csinálnak neki.Én nem adattam be magamnak védőoltást és nem is fogom.Voltam influenzás is már idén 2 napig és nem is érdekelt, hogy milyen influenza megse fordult a fejembe hogy H1N1 avgy sem.De szerintem csak azért megy ekkora híre mert nem úgy megy a milliónyi legyártott védőoltás, mint ahogy kéne és igen nagy anyagi bukást jelent majd.

Szedjetek valamiylen vitamint + c vitamint mellé.

Kis gyereknél pedig figyeljete, hogy úgy öltöztessétek, hoyg ne fázzon meg.

2009. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval!!!

Mi sem adatjuk be! A picivel nem megyek tömegbe, sőt ha nem muszáj, nem megyünk ki, persze 5 hetes és a császáros sebem miatt nem tudom kivinni sétálni mert nem emelhetek (babakocsit a lépcsőn kéne emelni) de a teraszta ki tudom tenni levegőzni.

Sok vitamin, immunerősítő és nem lesz baj.


A madárinfluenzánál is ugyan ez volt, és mégsem lett semmi baj. Ugyan úgy védekezzetek mint a normál influenzás időszakban.

Minden jót kívánok!

2009. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!