Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is figyeltek a biztonságra?...

Ti is figyeltek a biztonságra? Amikor egyedül vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Nekem mikor elmegy a férjem azonnal kiküldöm a nagykutyát az udvarra ajtot bezárom mindkettöt.


két gyerekem van



most is az egyik szomszéd faluban történt gyilkosság és még nem kapták el a hapsit.


2014. nov. 27. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nem félek. Egy kis keverék kutyánk van, a falu végén lakunk. Többször egyedül voltam velük napokig, de nem féltem soha. 3 gyerekünk van.
2014. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kulcsra zárom az ajtót, mondjuk mi emeletes házba lakunk, félős vagyok, de nappal nem félek.
2014. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát,lehet ilyen esetben én is "bezárkóznék".

Mi tanyán lakunk(város nem messze,tanyasor,olyan szinte,mint egy falu).

Itt soha nem volt még semmi baj,nyugodtan alszunk nyitott ablaknál nyáron,sőt,ha elfelejtem bezárni az ajtót,hát,Istenem,azért nem kelek fel este.Biztonságos környék nagyon.

Az előző lakóhelyemen (az egy falu volt,másik város közelében) sem féltem,de ott jobb volt bezárni az ajtót,mert a szomszédba ott betörtek.

Egy gyerkőc van,fél éves.

2014. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 záron kell átjönni, mire bejut hozzánk bárki. Panel ötödiken lakunk, engem ez megnyugtat, több száz ember él itt, nem érzem, hogy pont minket nézne ki valaki :) Nem szoktam félni itthon.
2014. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nappal nem zárom kulcsra az ajtót kivéve ha fürdök vagy ilyesmi. Egyébként házrészbe lakunk zárt kapu van, az udvarban lakik még 2 idősebb néni. Náluk jobb térfigyelő nem kell, ők mindíg mindent látnak. Még azt is látják ha a férjem virágot hoz nekem és már faggatóznak miért kaptam. :)
2014. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt ember vagyok, nem pánikolok be, ha a párom nélkül vagyok itthon. Baj akkor is történhet, ha ő is itt van, kb. ugyanannyi az esélye, szóval ennyi erővel éjjel-nappal retteghetnék.
2014. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!