Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 évesen terhesség. Mi a...

16 évesen terhesség. Mi a legjobb döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nem én, hanem az unokanővérem terhes. Még nem döntötték el hogy elvetessék vagy megtartsák.

A barátja 17 éves, mellette áll. A szülők azt mondták bárhogyan döntenek támogatják őket. Mind a ketten még iskolába járnak.


2014. nov. 27. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

Az unokatestvérednek akkor lesz békessége ha megtartja a babát. Igaz nem könnyü ilyen fiatalon édesanyává válni, de ha a háttérben ott vannak a szülők, nem lesz probléma.

Sajnos a mai fiatalok túl hamar elkezdik a nemi életet és mikor a következményeivel szembesülnek tanácstalanok.

Biztos vagyok benne, hogy nem kellene annyi kisbabát megölni abortusz által, ha a mai fiatalok mernének értékesek és tiszták maradni és várni a nemi élettel addig

amikor már nem kell reszkessenek attól, hogy jaj mi lesz velem ha megfogan bennem egy Élet. Nekem most van egy négy hónapos kisfiam és nagyon nagy boldogság tudni, hogy én segitettem őt a világra, hogy nekem adatott meg a lehetőség arra, hogy megtanitsam nevetni, járni, beszélni...És ha arra gondolok, hány ilyen csodálatos babát ölnek meg naponta, elszorul a szivem és úgy érzem mintha ebben a világban meghalt volna valami, vagy Valakik

akiknek köztünk kellene élniük.

2014. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Ma beszéltem vele, megmutattam neki a válaszokat is.

3 tiniként szült anyuka van a környezetünkben. Egyik az unokatestvérem anyukája (vagyis az én keresztanyukám) ő 15 évesen szült egy pillanatra sem bánta meg, a másik szintén egy családtag ő 17 évesen szült csodálatos anyuka, a harmadik is 17 évesen szült ő elhagyta magát azt mondja egy anyukának "nem illik" sminkelni, kihívóan öltözködni, elmenni bulizni stb.

Hétfőn szeretne menni orvoshoz hogy minden rendben van-e, és a megtartás felé hajlik de nagyon fél hogy jó anya lesz-e, hogy fogja az iskolát befejezni stb.

2014. nov. 28. 13:24
 13/16 anonim ***** válasza:
16 evesen lettem terhes mikor szultem mar 17 voltam.. az abortusz eszembe sem jutott bar "apuka" elhagyott.. sokan mondjak felelotlenseg volt.. a fiam mar 4,5 eves a sulit befejeztem mellette bar nehez volt de megerte :) a szuleim sokat segitettek bar viszonylag hamar a sajat labamra alltam es kulon alberletbe koltoztem a fiammal. voltak nagyon nagyon nehez idoszakok de megerte! :)
2014. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszön szépen a válaszokat :)

Megtartják :)

2014. nov. 28. 18:57
 15/16 anonim ***** válasza:

Ajánlom, nagyon jó film! :)


https://www.youtube.com/watch?v=fFmq1iyw56Q

2014. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%
én elvetetném,mivel se szakmája,se állása szerintem nincs egyiknek sem ,tehát mindent a szülök vesznek majd a kicsinek +a lányukat is elkel tartani,ami nem kis összeg lesz,a lányuknak kismama ruha szoptatos melltarto,stb ,inkább ezt kéne számbaveni az unokanövérednek és családjának ,a gyerek felnevelés sokba kerül de ha még fiatakoru lánynak gyereke lesz akkor 2x anyiba kerül és szülök leendő nagyszülök energiája,türelme is véges,én logikát vetném be elviném egy baba boltba drogériába,és megmutatnám mennyibe kerül a pelenka,cumi,cumis üveg ,tápszer stb számolja össze,és ezt az összeg havonta ismétlödik + lány dolgai ,ez bizti nem 5000 ft tétel lene .
2014. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!