Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el a legjobb...

Mikor mondjam el a legjobb barátnőmnek hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkoznak és kiderült legutóbb, hogy barátnőmnél vannak hormongondok. Az előző pasijával akartak gyereket szétmentek, nekünk akkor úton volt az első. Azóta mással él, de hosszú ideje nem sikerült, épp kivizsgálásokban vannak. Erre nekem jön a második..Nem akarom hogy rosszul érezze magát, bár tudom örül az örömömnek, de milyen rossz lehet már, hogy végignézi nekem a 2.jön már, neki meg egy se jött össze.

Mikor mondjam meg neki?és egyáltalán hogy? :-( olyan rossz ez...



2014. jún. 24. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Én hamar elmondtam neki (több éve próbálkoznak a párjával), és a nyakamba ugrott örömében.

Most sokat beszélgetek vele, mert a második babát tervezzük, és támogat.

Ő a legjobb barátnőm, mindenben mellettem áll és én is mellette. Soha nem haragudott rám azért, mert nekünk összejött, neki pedig nem. Az igazi barát ilyen.

Tudom rossz, de ha titkolnád sokáig előle, az mennyivel lenne jobb?

2014. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

"Anna, állapotos vagyok. Remélem támogatni fogsz a terhességem alatt, úgymint ahogy én támogatlak téged, míg te is részesülsz ebben."

Így. Ha tényleg legjobb barátnőd, örülni fog neked.

2014. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minnél előbb. Én egy ilyen barnő voltam. Évekig nem jött a baba, nálam és a páromnál is gondok voltak, végül sok év után lombikkal lett. Közben a legjobb barátnőim sorra szültek volt aki 3at is. Volt, hogy sírtam otthon miután elmondták, de rosszabb lett volna, ha később mondják el vagy mástól tudom meg.
2014. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,mi is sokáig próbálkoztunk,volt több inszemináció és lombik,nem sikerültek,és a legjobb barátnőm várandós lett. 6 hetes volt,amikor elmondta,és örültem neki :-) És nem sokkal később én is várandós lettem. Szóval,neki meg te vagy a legjobb barátnője,mondd csak el neki,nem lesz gond.
2014. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jövôhéten doki után elmondom neki.
2014. jún. 24. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!