Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyennek képzelted a gyerekvá...

Milyennek képzelted a gyerekvállalást? Ehhez képest milyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Oszinte leszek. En sokkal nehezebbre szamitottam. Mindenki remisztgetett minden felevel. Meg hogy jujjj jajjj mekkora kiadasaim lesznek. Ehhez kepest a valosag total nem ilyen. Magamra is koltenek ennyit mint amennyibe a gyerekek kerulnek. Foglalkozni meg szeretek veluk es nem olyan nehez. Van hiszti persze, de annyira nem veszes.

Bar lehet ha beteg lenne valamelyik vagy sulyosabb gondok lennenek, nem biztos, hogy igy ereznek, ezt nem tudom.

2014. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nehezebb, mint hittem. Anyagilag nem olyan vészes, én érzelmileg élem meg nehezebbnek, én nem bírom a hétköznapokat meg nagyon monoton.
2014. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem függ attól is, hogy milyen a gyerek/gyerekek természete és mennyi segítséget kapsz. Nekem nehezebb mint ahogy elképzeltem. Segítségem csak a férjem (aki sokat dolgozik). Most egy éves a fiam, igényli hogy a figyelme szinte mindig le legyen kötve. Most már könnyebb mint az elején. De örülök, hogy van nekünk.
2014. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én valamelyest könnyebbre számítottam. Nem gondoltam,hogy ennyire el lehet fáradni a gyerekgondozásba/nevelésbe. Ahogy nőtt,úgy egyre könnyebb lett mindig egy picit, de minden kornak meg van a maga nehézsége és persze a szépsége is. Imádom Őt de azért nagyon jól esik néha nélküle pihennem. Azt viszont semiképpen nem akartam, hogy babysitter v bölcsi legyen az én "kényelmemért" Én úgy látom több év távlatából,hogy jó úton járunk, értelmes kiegyensúlyozott és boldog gyerek lett. Ezt folytatjuk!
2018. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehezebbnek képzeltem. A szülést viszont könnyebbnek. De végül is, jó, hogy így alakult.
2018. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Aki az anyagiakat írja hát nem tudom hány évesek a gyerekeik de én mondom minnél idősebbek annál többe kerülnek! Persze ha van pénz ez nem gond... nekünk nagyon nics ezért 2 gyerek kezd sokba kerülni. Iskolások. Sok a megoróbáltatás idegi szinten is a rosszabb napokon főleg mikor gyilkolják egymást... Könnyebb ha van sok családi segítség hogy pl el tudjatok valahova menni az uraddal szórakozni. Nekünk nincs a szüleink meghaltak, közeli család közelben nincs. Sok rétegű ez a dolog nagyon. Én bevallom nem szültem volna még egyet. Egy gyerekkel tökéletes volt. De ezt nem megbánásból mondom mert imádom mindkettőt csak realitásból.,, Ez van.
2018. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Hozzààllàs kérdêse.

Kis túlzással lett egy túlsàgosan tàrsasàgunkat kedvelő lakótàrsunk,akit iszonyúan csípünk.

Nem igazán hàtràltat minket semmiben,kisebb vàltoztatàsokkal ugyanazt az életet éljük,csak van egy plusz szerettünk.Akiért mellesleg örökké hàlàsak leszünk egymàsnak az Apjàval.

2018. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos egy Csipkerózsika álomban éltem mert semmi sem olyan lett ahogy elképzeltem. Maga a terhesség is problémás volt rengeteg aggódással. A szülést is lefujtak az utolsó pillanatban és császár lett. Nagy energiabombs aki megy a feje után. Elég nehéz eset de hihetetlenül bírjuk s stílusát. Szerintem ő lesz a következő jim carry..de nagyon sok munka, türelem, higgadtság árán.
2018. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyennek képzeltem, imádom az egészet. 😍
2018. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Én rózsaszínnek hittem.

Nem számoltam olyanokkal, mintpl munka utáni kimerültség, (azt sem tudtam mi az hogy kimerülni) vagy a felnőtt élet gondjai mellé


De azzal sem, hogy a gyermekemnek csak addig vagyok jo anya, míg fogócska, bújócska van, de ha kimerek menni főzni, vagy leülök enni(miután ő evett), akkor kapni fogom a rosszallásokat, egyszer a gyerektől, másodszor a pszichologiátol mert vele kéne enni, főzni es ugy kb amblokk mindent együttcsinálni, harmadszor a gyk szerint kizárolag csak akkor moshatsz hajat míg alszik, harmadszor a kívülállóktól, akik nem értik meg miért nem tudsz már nevetni amikor pocsojában ugrál. Szoval ezzel a folyamatos lelkiismeretfurdalással sem számoltam, amit tovább is tudnék mélyiteni: azon alapelvemen, hogy gyermekemet csak elrontani lehet, mert tökéletes érkezett a világra.

2018. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!