Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyennek képzelted a gyerekvá...

Milyennek képzelted a gyerekvállalást? Ehhez képest milyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es, amit a GYK-n írnak, azzal ne foglalkozz, itt akármit csinálsz, az valakinek úgysem lesz jó. Tojd le magasról. :)


A kérdésre válaszolva, könnyebb mint hittem, de ehhez kell az is, hogy a kisfiamnak tényleg hihetetlenül jó természete van, és volt már babaként is. 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát, így én pl. klasszikus értelemben kimerült sosem voltam - persze, néha sok, és monoton, és fárasztó, de aludni mindig tudtam rendesen, és ez nagyon sokat számít. Nem volt kimondottan hasfájós sem, néha előfordult 3 hós kora előtt, de nem olyan gyakran, és nem is volt olyan vészes. Emellett jó evő, azzal sem volt soha gond, és talán 3x volt beteg az eddigi 2 éve alatt, abból 2 sima megfázás.


Nagyon anyás-apás, imád velünk lenni, sétálni, játszani, de ha kell, egyedül is elvan, amíg én pl. főzök. És eeeegész nap jár a szája, mindent, de tényleg MINDENT kommentál. Imádom. :) Szóval igazi ügyes-okos nagyfiú. :)

2018. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég valosághűen el tudtam képzelni, kb olyan is. Amit nem kalkuláltam bele az az h a türelmem véges sajnos. Abból viszont rengeteg kell...anyagilag több mint amire számítottam, de a gyerekre nem sajnálok semennyit. A felelősségtől nagyon féltem de talán most az a legkisebb bajom, mostmár magától jön. Attól is féltem h a gyerek miatt majd nem lesz jó alakom, de hálistennek sok változás nincs. A cicim nem a régi de hát ez érthető,a hasam viszont szépen visszaállt. Amit anno nem tudtam elképzelni az az a szeretet amit a gyerekem iránt érzek. Az felülmúlja minden eddigi elkepzelésemet!
2018. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!