Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem, hogy...

Piroska és a farkas kérdése:

Valaki leírná nekem, hogy hogy is van ez a hőmérőzős dolog?

Figyelt kérdés
Teljesen jàratlan vagyok a témàban, sosem hőmérőztem. Reggelente kell? Szülés előtt àtlag 35 napos ciklusaim voltak, éshàt passz h mikor volt peteérésem..próbàltam ovu tesztet de én azon soha nem làttam semmit, és mivel a kislànyunkra nem kellett sokat várnunk, nemigen mélyedtem bele. A kistesó " tervezésénél"viszont szeretnémtudatosabban figyelni magamat, viszont nem tudom h egy hosszabb ciklusnàl és úgy h az àtlag hőm tizenévek óta 35,8 mit figyeljek és mikor. Köszönöm, ha írtok. Ja még amnyi h szülés óta mégcsak 1x jött meg, 3 hete, nem tudom, h milyenek lesznek a cikusaim.
2014. nov. 30. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. En ebben a honapban kezdtem a homerozest. Reggel kell mikor kinyitod a szemed(lehetoleg orara ugyan akkor ebredj kb) es anelkul, hogy kikelnel vagy sokat mozognal megmered a lazad a szadban vagy odalentre is bedughatod (nekem az nem szimpi). Szoval mered minden reggel es minden reggel felirod. Aztan grafikont is rajzolhatsz, de ha okostelefonod van akkor vannak nagyon jo app-ek, amit lehet hasznalni es rajzol neked grafikont es azt is kijelzi, hogy mikor van peteeres. Vagyos azt, hogy mikor volt, mert utana ugrik meg a ho. kb 4 tizeddel es 4 napig fent is kell maradnia, akkor biztos volt peteeres. pl ha az alap hod 35,8 , akkor ha 36,2 re ha felmegy es ott is marad akkor tudod hogy akkor volt. Az ovu teszt meg elore mutatja meg hogy 2 nap mulva lesz. En ma csinaltam egyet kivancsisagbol, de az app azt muntatja, hogy csak a jovo heten lesz ovu ugyhogy persze negativ lett. En sem tudom, hogy milyenek lesznek a ciklusaim, mert en meg most hagytam abba a fogamzasgatlot. Azota egy ciklusom volt, ami 40- osra sikerult. Most is ugy nezunk ki mert a 18-nap van es sehol az ovu.
2014. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet, h akkor most nem kezdek el méricskélni, csak ha megjött, utána, ezt a ciklust még kihagyom, mert így a vége felé nincs értelme. Az a bajom, h hajnalban többször is felriad a kislányom, tehát soha nem ugy ébredek, h előtte nem mozogtam, hiszen átmegyek hozzá, de majd vmit kitalálok...
2014. dec. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!