Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy nőt, hogy...

Mi vesz rá egy nőt, hogy újszülött gyermekét megölje?

Figyelt kérdés
Sok ilyen sokkoló TV riport is van, de sohasem mondják el benne a szemtanúk, hogy miért történt.

2014. okt. 26. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%
ÉS arra mi visz rá egy nőt, hogy a magzatát megölje? Gyilkosság mind a kettő...
2014. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Magzat megölése? Nemi erőszak, a gyerek apja eldobja és az utcára kerül... Nem helyeslem, de vannak ilyen esetek is.

Amúgy szülés utáni depresszió, esetleg nem is akarta a babát(nem értem, hogy az ilyenek miért nem adják örökbe), de szerintem nagyrészt pszichés gondok vezetnek hozzá.

2014. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Kétségbeesésében hülye döntést hoz (mondjuk nem értem hogy ha már végigcsinálta a terhességet és megszülte, akkor miért nem teszi le egy inkubátorba egy kórháznál).

Én inkább azt nem értem, ahol van férj is... hogyhogy nem vett észre semmit? Hát persze.

2014. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Psziches problemak, pillanatnyi elmezavar, ilyesmi. Keves a tudatos, elore eltervezett gyilkossag szvsz.
2014. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok, igen, pszichés gondok is lehetnek.
2014. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Állítólag születésünk napján a legnagyobb az esélyünk, hogy meggyilkoljanak. Mégpedig a tulajdon édesanyánk.

Sok könyv, film, történet dolgozza fel azt a témát.


Viszont az számomra érdekes, hogy az újszülött gyilkosság felkavarja az embereket, de az abortusz nem?

Miért?

2014. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem mondják el, én egy dokumentumfilmet láttam erről, elég hosszan elmondták. Általában meg vannak félemlítve, hogy ne szüljenek, és az életük végét jelentené, ha kiderülne, hogy gyereket szültek.
2014. okt. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
6: Mert a megszületett gyermek már életképes, míg a hasban élő még nem - csak lesz, ha majd megszületik. Addig viszont egy nagyobb testnek a része "csak", egy testrész tulajdonképpen.
2014. okt. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Egy érző, álmodó, az ujját szopó embert, nem neveznék szervnek.

Az emberi élet a fogantatásnál kezdődik, ez nem vita tárgya, ez biológiai tény.

2014. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

9: Én sem neveztem szervnek.

Nem önálló élőlény. Próbálj csak meg kivenni egy 2-22 hetes magzatot az anyaméhből, és nézd meg meddig él. Ez biológiai tény.

A kivett magzatot már nem kell megölni. _Magától_ hal meg.

Az állítólagos gyilkosság címén nem tesznek mást, mint elválasztják attól a testtől, ami ÁLTAL élhet.

2014. okt. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!