Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy az ACC-től...

Normális dolog hogy az ACC-től csak mégjobban, szinte hányásig köhög a lányom?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a hányás határán vagyok az ACC-től. De ha orvos írta, akkor szólj neki erről, ha magadtól adod, hagyd abba, és adj másik gyógyszert. A hányás nem játék!

Jobbulást.

2014. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem anno a háziorvos kifejezetten megtiltotta az ACC-t!

Szerintem menj be vele az ügyeletre, mert simán lehet szövődménye tüdőgyulladás, ha ennyire köhög, de ne adj Isten, meg is fulladhat!

2014. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek tilos az acc, pl asztmasoknak, krupposoknak. Vidd orvoshoz most! En egyszer egy darab acctol ugy befulladtam, h csak asztma elleni spray segitett.
2014. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hányás valószínű a slájmtól van,ami köhögéssel szakad fel.. Gyerekkoromban nálam is előfordult sokszor,de a Nagyfiamnál is többször volt ilyen... Dokinál voltatok?
2014. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hányt csak annyira erős a köhögése. Hallani hogy nem akar felszakadni neki a nyák.

Mivel láza nincs ezért az orvos ezt javasolta meg kálciumot.

Eddig Ambroxolt adtam,de attól nem köhögött ennyire.

2014. dec. 2. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell ezekkel a köptetőkkel, mivel elég hamar ki tud alakulni hörghurut, azaz begyulladnak a hörgők és onnan már csak 1-2 nap a tüdőgyulladás, ha nem váltanak időben gyógyszert!
2014. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az acc nem köhögéscsillapító, hanem köptető, vagyis jobban köhögtet hogy felszakadjon a lepedék. ha van is minek feljönnie akkor sajnos el kell viselni és tovább szedni. ha már csak szárazat köhög akkor viszont felesleges szednie.
2014. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!