Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem kéne...

Csak szerintem nem kéne gyereket vállalnia?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek mind a két szőlője skizofrén, Ő eddig úgy néz ki nem örökölte, teljesen egészséges, normális, kiegyensúlyozott jóember, 27 éves férfi... A 5 évvel idősebb nővére sem örökölt semmit, de szerintem ettől még nem kéne gyereket vállalnia, mert mi van, ha a gyereke skizó lesz? Miért nem fogad inkább örökbe?

2014. dec. 3. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell trollkodni, és a TLC-és kérdésemet leutánozni, és tévesen ugyanúgy véletlen elrontani a kategóriát, mint én tetten.
2014. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egy valós kérdés, de az tény, hogy a Te kérdésed ihlette... Ide a GYK rakta át sztem.
2014. dec. 3. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem fehér és piros szőlőm van. A skizofrén az milyen?
2014. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Naaa! Komoly válaszokat várok!
2014. dec. 3. 16:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Oké, értem. Én sem a válás rovatba írtam (az egyébe), csak oda került :)


Na akkor a kérdésedre válaszolva. Genetikus orvossal kéne beszélni, hogy milyen esélyeik vannak.

2014. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A tiédet jeleztem, hogy rossz kategória és áttették... Talán majd ezt is jelzi valaki.
2014. dec. 3. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi :) Jeleztem én is :)
2014. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a jó a trollkodásban? Ennek mi a pszichiátriai besorolása? "Idióta, aki élvezi, ha feszültséget kelthet másokban"? És az ilyen szaporodhat?
2014. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én azért megszánlak egy normális válasszal.

ha ezt komolyan gondolod akkor nem vagy normális! szerintem ne vállalj gyereket mert nem elég, hogy nem vagy normális, még gonosz is vagy, ráadásul olyan dolgot akarsz megtiltani ami lehetetlen...


nekem anyám skizofrén, köszönöm szépen jól vagyok én is és a gyerekeim is, nem jutott eszembe ezért megfosztani magam ekkora gyönyörtől és boldogságtól... :)

2014. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az apai nagymamám skizofrén volt, mégsem érzem úgy, hogy ne lenne jogom az élethez.
2014. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!