Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Csak szerintem túlzás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túlzás az ekkora mértékű fűtés otthon? Kistesóm állandóan didereg mindenhol, mert nincs hozzászokva hogy nincs agyonfűtve a suli, korábban ovi, vendégség pláza stb.

Figyelt kérdés
A minimális (éjszakai fűtésünk 28Celsius,napközben 30 fokon dübörög a lakás).MINDENHOL ilyen meleg van,a szobákban a wcben,fürdő,nappali,előszoba,tároló nem bírok magammal én ettől szenvedek,oké hogy "poénos" hogy rövidnadrágban és poló nélkül ülök egész nap a gép előtt jéghideg koktélokat és limonádékat iszogatva kint meg orkán erejű szél dönti a fákat,de nem kényelmes ez,ha lejjebb venném a fűtést máris kezdődik a sírás hogy "HIDEG VAN" szoktunk szellőztetni,de annyi sem elég.Hogy szoktassam rá a többieket,hogy 24 fok is ideális lenne?
2013. dec. 11. 13:30
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve,hogy ha kimegyek az utcára gyakorlatilag 30 fokos különbség vág az arcomba.
2013. dec. 11. 13:31
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez abszolút nem egészséges hőmérséklet. Igazad van.


A szüleitek mit szólnak a fűtésszámlához?

2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem durva. 22-24 fok lenne a normális.
2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%

Igazad van, ez szerintem is túlzás, pedig én a meleget szeretem.

Állítólag a 21 fok az ideális. Nekem az kicsit hideg, én a kb. 23-25 fokot szeretem.

2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
25%
Napközben nálunk is 28 fok van,rövid nadrág meg trikó...megszoktuk,sokkal jobb mint hosszúnadrág+zokni+kardigán,ha meg tv-zünk,pléddel betakarózni mert ücsörögve,egy idő után fázik az ember.
2013. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Semmit,mert akkorák mint mindenhol,ahol normális konvektoros-cirkó lenne,csak nálunk fullextrás-szellőzős melegetfújós-csúcsszuper-takarékos rendszer van + cirkó + kandalló(ami majdnem elég az egész lakásra).A fa ingyen van,mivel bátyám a munkahelyén elhozhat kb annyi fa maradékot amennyit akar,így egész évben gyűjtjük,aztán ilyenkor korlátozás nélkül lehet fűteni.Szóval az árával nincs gond =/ (Bár e technológia és beépítés árából inkább vettünk volna valami mást)
2013. dec. 11. 13:36
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
Valóban túlzás. Mivel fűttetek? Mennyi a számlátok? Ha a szép szó nem is válik be, az anyagi vonzata nem ad okot elgondolkodásra?
2013. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%
De jó neked, én nagyon szeretném, ha ilyen meleg lenne a lakhelyemen. Csak az a gond, hogy lakótársaim nem szeretik, ha meleg van, én meg szabályosan megfagyok így.:( Ők az olyan 18 fok körüli hőmérsékletet szeretik, ahhoz vannak hozzászokva, én meg a 24-et szeretem.
2013. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%

1-es vagyok.


Nézz utána a neten, hogy miért nem jó az ilyen magas hőmérséklet, miért egészségtelen és mutasd meg nekik., hátha észbe kapnak.

2013. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%

8-as vagyok


Azt akartam írni, hogy a minimum 24-et szeretem, lehet annál magasabb is.:)

2013. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!