Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Felhaborito nemelyik "anyuka"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhaborito nemelyik "anyuka". Hogy gondoljak azt ha ok nem visznek semmit a hazassagba, megis mi jogon kovetelnek utana mindent? Azert mert szultek? Az nem jogositja fel oket szerintem.

Figyelt kérdés
Masrol sem szolnak itt a dolgok , csak arrol h apukat total kisemmizni, mindent elvenni... Anyakent es nokent erre en keptelen lennek. Egyesek meg mindezt buszken teszik az helyett h megteremtenek maguknak... Bar kenyelmesebb bele ulni a keszbe...
2013. jún. 27. 17:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Hát majd meglátjuk a véleményed, ha majd te is erre a sorsa jutsz!
2013. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

egy ilyen elvált anyuka ismerkedési szövege a netes társkeresőn, onnan tudom,h barátnőm, de nagyon sajnálom, h ilyen emberek még vannak a földön.

a kiszemelt pasiktól kérdezi, milyen autód van, esetleg van e saját lakás(lehetőleg ne hiteles, mert akkor sokat kell nélkülözni neki, és a hitelre kifizetett költség nem mehet szépészeti dolgokra)vagy esetleg saját ház, az már sokkal jobb, mert feltételez nagyobb anyagi hátteret, és esetenként rákérdez a férfi micsodájának is a méretére is.

aztán ha szimpatikus válaszok jönnek, pl van egy mercim, és a 3. ker ben lakom, egy domboldali házban, akkor már szinte lényegtelen is a szerszám méret, mert a csaj előtt csak a dollár jel csillog(mint a donald kacsában) és ált vissza is ír neki, h mindebbe bele is ülnék de csak a válaszadás sorrendjében.

na ő már évek óta egyedül él, és kihasználja minden pasi!

2013. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos dúskál ilyen emberekbe ez az oldal.

Ez a kedvencem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2013. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Házasság előtti vagyon nem közös, szóval azt annyit követeli amennyit akarja. Házasság alatt meg ez olyan dolog, hogyha eltartott is, akkor sem kényszeríti semmi a férjet, hogy eltartsa, ez egy önként vállalt teher. De még akkor is fele-fele arányban van az osztozás alapesetben.
2013. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Elvalt vagyok.. De hazassag elott megteremtettem az anyagi fuggetlensegemet es nem az exferjem nyakara szultem a gyerekemet.. Szereti imadja megvesz neki barmit de en nem kovetelozok! De tenylef elso, ugye ezt te sem gondolod komolyan, hogy az apukarol mindent lehuzni.. Mi jogon?!
2013. jún. 27. 17:51
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

#1-nek.


Nem ültem bele a készbe, mindenért megdolgoztam már házasság előtt is. Így nem kerülhetek erre a sorsra.

2013. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem semmi amit belinkeltel :/ sajnos vannak ilyenek a kornyezetemben is... Kedvencem 3ho utan terhes lenni gyors hazasodni majd a srac nem birta(korai volt) gyerek fel eves volt elvaltak.. Anyuka kovetelte a lakast autot extra merteku gyt-t.. Csak hat koppant semmit nem kapott.. Azota szult masnak is gyereket az is elhagyta onnan meg gyt-t sem kap... Viccesnek sem neveznem... Szanalmas
2013. jún. 27. 17:58
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Biztos vannak nők akik képesek a gatyát is elperelni a papsastól. De nem kell azért a férfiakat sem védeni, mert bőven vannak a férfiak között is, akik képesek egy szál semmibe kidobni a feleségüket, gyerekestül.

Élő példa a volt sógorom. Amikor a nővéremmel összeházasodtak mindent ketten teremtettek meg. Együtt építkeztek, együtt dolgoztak. A nővérem terhesen is hordta a talicskát. Mégis 16 év házasság után a válópernél a volt férje simán kidobta a lányával együtt, mondván, ott minden az övé. 4 éve pereskednek, bár a bírói végzés megvan hogy a férjnek ki kell fizetnie a ház felét (eladni nem hajlandó) de mindig felebezz valamiért. Már olyan dolgokat is elővesz, hogy 16 évvel ezelőtt az anyja vette a téglát, így neki több jár.. Szóval kedves kérdező.. Nem kell minden nőt szidni, mert sokszor a férfiak is rosszak...

2013. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván nem lehet általánosítani.


Én sajnos örököltem lakást nagymamámtól. Mivel 3 nyelvet beszélek, jól is kerestem amikor összejöttünk a férjemmel. Őt ellenben épp kirakta az anyja egy gimnáziumi érettségivel. Nem volt szakmája, nyelvvizsgája, jogsija. Én "befogadtam", lényegében eltartottam, támogattam munkakeresésben, bíztattam hgoy jelentkezzen egyetemre, segítettem neki abban is ahol tudtam. Aztán kapott egy jó lehetőséget, úgy döntöttünk hogy én felmondok, külföldre mentünk. Amikor visszajöttünk, én csak olyan munkát találtam, ami jóval kevesebbet fizet, mert ha neki is kell vinni a gyerekeket oviba, úszni, orvoshoz, otthon lenni velük stb, akkor ő nem tud elhelyezkedni a szakmájában, amiért olyan keményen dolgoztunk.


Nem akarnám kisemmizni válásnál, de úgy gondolom, hogy a KÖZÖSEN megkeresett fizetésből vásárolt dolgok fele jár nekem. Akkor is, ha én 2 évig csak részmunkaidőben dolgoztam, aztán meg otthon voltam gyed-en.

2013. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
hat nem mindent lehuzni, de olyan sokan elfelejtik hogy a hazimunka meg a gyerekneveles is munka. ha massal akarod elvegeztetni (bejarono, babysitter) eleg jo penzt ki lehetne fizetni erte. de ha anyuka csinalja, akkor semmit nem er? SENKIT nem szabad kisemmizni, nem csak a ferfit.
2013. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!