Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jöjjön a Mikulás?

Mikor jöjjön a Mikulás?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van,3,5 és 1,5 évesek, a harmadikat most várom. A férjem azt szeretné, hogy ünnepeljük még a Mikulást egy nappal előtte, hogy ő elmehessen egy barátja születésnapjára. Szerintetek legyen így? Én úgy gondolom, hogy nem jó így, de szerintem, ezt neki is éreznie kellene. Vagy rosszul gondolom, és mindegy mikor ünnepelünk meg valamit?

2014. dec. 4. 02:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne, ha részeg Mikulás jönne? Akkor a férjed el is tud menni ünnepelni, meg haza is tud jönni részegen piros ruhában.
2014. dec. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
37%
2014. dec. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Ünnepelni a Mikulást?

6-án reggel várja ajándék a gyerekeket a csizmában, és ennyi. Vagy ti külön ünneplést csaptok, nem értem.

2014. dec. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Mi amúgy is sokszor kaptuk 5-én este, hogy legyen időnk örülni neki, ne reggel kelljen, fáradtan, óvodába/iskolába indulás előtt. Szóval szerintem nem katasztrófa, ilyen kicsik meg pláne nem fogják tudni, hogy hányadika van.
2014. dec. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Kedves Harmadik, pl. lehet, hogy apuka beöltözik, erre nem gondoltál?
2014. dec. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
mivel idén szombatra esik a mikulás, lehet péntek este ünnepelni, vagy szombat reggel is. az igazi szombat reggel lenne, de hát mivel hétvégére esik , péntek este is jó lenne. Az egy nappal elöbb az péntek reggelre gondolsz?
2014. dec. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Nálunk idén kicsit szokatlan lesz.9 éves a fiúnk.Férjem beöltözik /gyönyörű plüss mikulásruhánk van/ és 5.én este körbejárja a rokon gyerekeket,barátok gyerekeit,stb.Mivel még hisz benne a mi fiúnk is,így természetesen hozzánk is jön majd.De nem a férjem,hanem a kollégája.Csak az a bibi,hogy ő szombat este ér rá,így nálunk csak akkor lesz Mikulás.
2014. dec. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 5-ös, a kérdező egy szóval sem említi, hogy a férje beöltözne. De ha így is lenne, gondolom ezt meg tudná oldani reggel-délelőtt, és este mehetne bulizni. Gondolom bulizni nem szombat reggel akar.

Kérdező kicsit mintha nagy feneket kerítene ennek az ünneplősdinek :)

2014. dec. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Reggel jöjjön a Mikulás ahogy az megvan írva :)

mondjuk azt is mondhatjátok, hogy Mikulás elnézte a naptárat és előbb jött. Azért a gyerekek öröme csak fontosabb mint a barátoké. A részeg Mikulás meg senki gyerekkorából sem hiányozhat :) még mindig emlékszem, hogy az óvoda gondnoka... ő vagyis a Mikulás sosem volt szomjas az ajándék osztáskor de legalább sokat nevetett :)

2014. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg lehet tenni a kedvéért. Miért ne? A gyerekeknek szerintem oly mindegy, hogy mikor jön a mikulás, lényeg, hogy jöjjön. Végülis a lányoméknál az oviban meg ma van.
2014. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!