Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikulás ajándék a szülőknek?...

Mikulás ajándék a szülőknek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Az ajándék már meg van, nem nagy ajándék, inkább csak jelképes:)

Anyum egy hűtőmágnest kap, amin egy gyönyörű idézet van és egy 4 db-os kis bonbont.

Apum egy hűtőmágnest kap, amin az apákról szóló idézet van és a kedvenc táblás csokiját.

Nővérem egy csinos kis, alkalmi fülbevalót és ugyanolyan 4db-os bonbont, mint anyum.


Nővérem egyetemista és ezen a hétvégén nem jön haza:( Úgyhogy ő majd jövőhétvégén kapja meg, amikor hazaér.Arra gondoltam, hogy a csizmájába teszem egy kis cetlivel, amin az áll, hogy a rendkívüli időjárás miatt késésben van a Mikulás:)


A szüleimnek viszont nem tudom, hogy mikor tegyem a cipőjükhöz ajándékot.Hétfőn lesz mikulás, de nem tudom, hogy hétfő reggelre, azaza mikulásra virradóra vagy hétfő éjszaka, mikulás éjszakáján hozza az ajándékokat a mikulás?:)

Nekem úgy lenne a legjobb, ha vasárnap este tenném ki, mert hétfőn anyum szabadnapos, apum is később megy dolgozni, tehát én megyek el leghamarabb és akkor ki szoktak jönni az ajtóhoz úgyhogy látnám a reakciójukat!:)

Szerintetek így jó lenne?

És mit gondoltok arról, ha valaki ajándékot vesz a családjának mikulásra?

15/L


2010. dec. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Mikulásra is ajándékoznak??? NA ennyire nem akarok pénzt kidobni az ablakon.Bőven elég a karácsony,és akkor is csak jelképes ajándékok..
2010. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedves ötlet :) És azért ez nem volt akkora hatalmas költekezés, főleg, ha van miből. Nekem sajnos nincs, örülök, ha karácsonyra mindenkinek sikerül vennem valamit.

Szóval, pontosan én sem tudom, hogy mikor hozza az ajándékot a Mikulás, de szerintem a hétfő reggel pont tökéletes lenne. Csak hajrá :)

2010. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is kaptam mindig ajándékot, tavaly is. Korábban valami játékot, vagy mesés könyvet, vagy épp amire szükségem volt és nővéremmel közösen kaptunk szinte minden évben kis csomagot, amiben gyümölcsök, mogyoró és csoki volt.

Ráadásul rengeteget köszönhetek nekik, sok szeretet, törődést kaptam, bár néha nem értékeltem...Most van lehetőségem arra, hogy egy kicsit törlesszek.

Összessen 2300Ft-ot költöttem az ajándékokra.Spóroltak egy kicsit, úgyhogy volt pénzem!

Nálam most a december arról szólt, hogy apró kis dolgokkal próbálok örömet okozni a szeretteimnek!Ez is a része:)

2010. dec. 3. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hétfő reggelre szavazok, tedd ki vasárnap éjjel :). Egyébként aranyos ötlet, biztos örülni fognak! Kedves első, lehet megkövezni, de én is szoktam egy kis édességet adni mikulásra a páromnak és az anyukámnak. Nem érzem hatalmas és felesleges költekezésnek... Szeretettel adom és jó látni, hogy örülnek neki.
2010. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira aranyos vagy, hogy most legszívesebben egy puszit adnék!...


Ahogy tervezgeted, készülsz rá, beszerezted az ajándékokat : benned nagyon-nagyon sok szeretet van!


Mindamellett (szerintem) a szülőknek nem szoktak Mikuláskor ajándékot adni, hiszen ez a gyerekek ünnepe.


De biztosan nem fognak a szüleid megharagudni, ennyi kedvesség láttán!!!


(Egy anyuka) :-D

2010. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizti nagyon fognak örülni neki:) Szerintem is Vasárnap késő este tedd ki:)

Vagy Vasárnap este:) Nálunk régebben Vasárnap este kaptuk meg:). De most már nem kapunk:( Merthogy "nagyok"vagyunk:(.

2010. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy ezen miért kell ennyire meglepődni, nekem mindig is természetes volt, hogy Mikulásra is ajándékozunk, oda-vissza. Amíg nem volt keresetem, addig kézzel készített dolgokat ajándékoztam, most hogy van fizetésem így kis dolgokat veszek mindenkinek (tehát a szülőknek, testvéreknek is).


Egyébként szerintem vasárnap este lenne jó, ha betennéd az ajándékokat a csizmákba és akkor reggel látnád, hogy meglepődnek. Mikulásra pedig nem is kell több ajándék, ez pont jó így.

2010. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!