Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért divat egyre inkább,...

Miért divat egyre inkább, hogy a Mikulás nem csak a klasszikus csomagot hozza (csoki, mogyi/dió, gyümi, virgács), hanem játékot is egyre nagyobb mértékben?

Figyelt kérdés

Ok,a filmekben a Mikulás hozza az ajándékot,mert ez Amerikában így is van,de az náluk a karácsony!Itthon meg egyre inkább az a tendencia,hogy a gyerekek december elején és végén is "le vannak halmozva" ajándékkal.

Pusztán kíváncsiságból kérdezem,nem azért mintha nekem ez gondot okozna:) csak mielőtt nekem esik valaki:)


2014. dec. 5. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

39 éves vagyok

Amikor kicsi voltam, bizony kaptam a szüleimtől ajándékot. Nem csak csokit, gyümölcsöt, hanem játékot, könyvet, akármit.

Ennyit a divatról... :)

2014. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

én sem igazán értem. azon is totál elkerekedett a szemem hogy már nemhogy mikulásra de még húsvétra is ajándékot kapnak a gyerekek! nálunk a mikulás mindig az édességekről szólt, a húsvét pedig arról hogy közösen tojást festettünk, díszítettük, a fiúk meg locsolkodtak és tojást kaptak. mi ajándékokat karácsonyra kaptunk. és nem vagyok "öreg" 25 éves vagyok...

és a saját gyermekemnek is ezt fogom továbbadni, ha más máshogy csinálja és erre költi a pénzét hát szíve joga.

2014. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
nálunk ,csak csokit kaptak,anyukámtol is.
2014. dec. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Köszönöm a leponzozást!! Légy gerinces és mond el mit is lehetne venni egy majdnem 4 hós babának?? Mert ne mond azt hogy neki nem jár a mikulás!!gusztustalan vagy!!!!!!
2014. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
miért kellett lepontozni a válaszomat? kevesebb vagyok amiatt mert én nem veszek ajándékot a gyermekemnek húsvétra és mikulásra meg édességeket? (12-es)
2014. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!