Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen tudják meg a...

Hány évesen tudják meg a gyerekek, hogy nincs Mikulás?

Figyelt kérdés

#mikulás #nincs mikulás
2014. dec. 5. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Mikulás létezik /létezett/

ne akard hogy felnöjön. épp elég szarság van az életbe jo ha van egy egy ilyen ünnep amikor kiléphetünk a valoságbol

2014. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
ez változó :) van aki oviba 4-5 évesen is tudja, mert elszólja magát egy nagyobb ovis társ, de ismerek olyat is aki elsős volt már és még mindig hitt benne :) de 7-8 évesen már szerintem minden gyerek tudja hogy nincs, hisz az iskolában már sok gyerek tudja és megbeszélik... (6 éves unokaöcsém még elhiszi, nagycsoportos)
2014. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt nem lehet alltalanositani kb en 10 eves voltam amikor rajottem hogy nincs mikulas, mert mert ugye bar dec 6 reggel mindig arra ebredtunk jeee tele van a cipom ajandekal es mikulas csomagal , ezert dec 5 en nem aludtam😊 mert ki akartam lesni a mikulast hahahaha es meglatta a szuleimet amikor epp beraktak az ablakba a csomagot,hahahahaha akkor mondtak el hogy minden gyereknek a szulei a mikulas 😂 nincs mikulas, szerintem ne mond el a gyerekednek hogy nincs mikulas, addig amig ra nem jon, vagy mastol meg nem halja, majd akkor elmndod az igazat amikor rakerdez.

ne ronsd el azzal hogy ido elott elmondod, hisz olyan csodalatos amikor a gyerekek varjak a mikulast, abrandoznak almodoznak, hol elhet hogyan jon el hozzank, mindig lat minket stb 😊

2014. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha szerencsések vagytok és nem ismeri fel hamar a személyeket akkor nincs gond.Mi tavaly a nagyobbik lánykámmal nem sikerült el hihetni,h az igazi télapó.Meg jött a párom a munkából gyorsan Miki ruhát vett ő volt a télapó de azt hozzá teszem,hogy lánykám nem tudta és bem is látta,hogy meg jött az Apja és a ruhát se látta.Mikor a télapó be jött el kezdte mondani,hogy szép estét van valahol itt egy szófogadó kislány?!Erre azt mondta apa Menj ki...pedig a hangját is jól el változtatta.Most megint el kezdte apa te voltál a télapó mi hiába mondjuk,hogy nem mert mikor jött haza akkor ment el a télapó.Azt hozzá tenném még,hogy 4éves volt és már ugy mond nem hisz a télapóba.Idén meg se próbáljuk.
2014. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
6,5 éves a lányom Ő még hisz benne,de szerintem már ez lesz utolsó ilyen mikulásunk.A fiam 2,5 éves,remélem a tesó partner lesz abban,hogy Ő is higgyen benne sokáig.Valamelyik nap írta itt egy anyuka,hog a fia 9 éves és még hisz benne.
2014. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5 vagy 6 évesen már tudta, de egyszer még eljátszotta, hogy elhiszi:))

később mondta el, hogy látta zacskóban nálam az ajándékokat

2014. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

6 éves, elsős a lányom.

Hisz a Mikulásban, Jézuskában.

Remélem, nem fogják az idősebb osztálytársak, iskolástársak felvilágosítani.

2014. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ismerős 11 éves gyereke még hisz benne, na jó, ő tényleg nagyon mulya gyerek, meg a szülők meg is tesznek mindent, h ne legyen életrevaló.
2014. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
7 éves, elsős a fiam, és hisz a Mikulásban. De nem hiszem, hogy akár egy tízévesnél is mulyaság lenne, ha hisz benne, hiszen gyerek még.
2014. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom 8 éves, kb 1 hónappal ezelőtt tudta meg, hogy nem a Jézuska, Mikulás hozza decemberben az ajándékokat, és egyúttal a fogtündér dolgot is tisztáztuk. Most másodikos, egyre több gyerek nem hitt már benne, és mikor ős rákérdezett nálam, akkor elmondtam neki az igazat. Nem volt csalódott, azóta is várja a Mikulást, és a karácsonyt. A tesója 3,5 éves, ő hisz benne, és a nővére sem árul el semmit az igazságról. :)
2014. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!