Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El fog valaha tűnni a hasam?

El fog valaha tűnni a hasam?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, 25 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt. Egy része genetika, anyám is 30 felett hízott mind három gyerekkel, de nem mentegetem magam, nyilván jó sokat ehettem, más különben nem híztam volna ennyit.

10 kg már a szülésnél lement. azóta további 6 kg, a szoptatással, illetve a 6. hét óta fokozatosan egyre többet tornázom (főleg hasizom, combizom gyakorlat és 10 perc futás-ugrálókötelezés itthon).

ami lement, javarészt a combomból és a fenekemből ment le. de őszintén szólva egyáltalán nem látom hogy a hasam is húzódna össze.

aki így volt vele, helyre állt valaha a dolog? mikor kezdett feszesedni a has? milyen gyakorlatokat csináljak amik segíthetnek rajta? félek, ha 50 kg-ra fogyok, akkor is megmarad a hasam :(


2014. dec. 10. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Flabelost, ha van rá módod.

Nagyon sokan fogynak tőle.

2014. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!