Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik a hordozás...

Anyukák, akik a hordozás hívei: Naponta mennyit van rátok kötve a babátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
10 órából 6-ot tuti. 3 hós koráig egész nap kivéve az éjszaka.
2014. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És miket csináltál napközben? Itthonról dolgozom, és szeretnék majd pár hónapos korától részmunkaidőben újra dolgozni, de számítógép előtt ülős munkám van, és úgy tudom, hogy a babának jobb, ha több inger éri hordozás közben. Csak azon gondolkoztam, hogy nem lesz-e neki így nagyon unalmas, ha rám van kötve, és én közben nem csinálok semmit, csak ülök az asztalnál és dolgozom.


Szeretném minél több időben hordozni egyébként.

2014. dec. 17. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mozogni kell vele. Amíg újszülött elvan csak úgy kendőben is, viszont kb 2 hónapos korától sétálni kellett vele. A házimunka azon részét tudtam csinálni, ami mozgást igényel. Hajolni nem tudok, mert nagyon megterheli a térdemet (eleve voltak izületi panaszaim), de nem tartom kizártnak, h e nélkül simán menne a hajlongós házimunka is.

Kendőben lehet magasabbra kötni, ha elalszik, úgy le lehet vele ülni anélkül, hogy zavarná. De persze sanszos, h ezt is gyereke válogatja.

2014. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ööö... az enyéim nem bírták az egy helyben ülést, csak miután elaludtak nyilván. :)
2014. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1,5 órát. Annyit vagyunk lent sétálni, itthon nem kötöm fel. Van Adamo hintánk, abban elnézelődik és elpihenget.
2014. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Julie S ***** válasza:
Rajtam csak akkor volt/van a gyerek, ha setalunk, megyunk valahova, mert kulonben ficereg, es most mar le is keredzkedik, ha nincs eleg inger. Pedig vannak gyerekek, akik siman elvannak haton akkor is, ha anyuka ul es gepezik/varr/stb.
2014. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!