Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meleg pasi hogy találhatna...

Meleg pasi hogy találhatna anyát a gyerekeinek? Részletesen lent

Figyelt kérdés

28 éves meleg pasi vagyok, aki az "igazi" elvesztése után tejesen kiábrándult a pasikból. Egy ideig próbálkoztam lányokkal is, hátha menni fog, de csak rövid ideig ment. Hinni akartam abban, hogy megházasodhatok és családot alapíthatok, mint a "normális" emberek. Nagyon szerettem volna mindig is utódokat, azonban rájöttem, hogy nem tudnék úgy élni éveken át egy nővel, hogy ő testiséget vár el tőlem, illetve szerelmet, de én nem tudom viszonozni. Nem tudnék így becsapni egy nőt sem, de magamat se. Rövid ideig azonban voltak illúzióim. Azt sem tudom, hogy mikor leszek képes újra megnyílni egy férfinak, hiszen 3 éve nem voltam már pasival. Gyereket viszont nagyon szeretnék. Viszont fogalmam sincs hogy oldjam meg. Azt szeretném, hogy boldogan nőjön fel. Csak azt tudnám elképzelni, hogy nyílt kártyákkal megpróbálnék keresni egy lányt, aki szintén szeretne gyereket, de mondjuk a nők iránt vonzódik, vagy nem is tudom. Én hajlandó lennék a nővel való együttélésre, a gyerek érdekében, de csak úgy ha nem kéne őt ámítanom és belemenne az együttélésbe szex nélkül. Ha neki közben lenne barátja vagy párja, engem nem zavarna. Azt nehezen tudnám elképzelni, hogy egy nő úgy belém szeressen, hogy elfogadja, hogy sosem tudnám viszonozni az érzéseit. Még ha néha menne i a szex, mert megszeretném őt olyan szinten.. Ez akkor sem lenne "igazi"


Bocs lehet hülyeségeket és utópisztikus dolgokat írok, de annyit agyaltam már azon hogy lehetne megoldani. Bántó megjegyzésekből nem kérnék, köszi. Leginkább olyan melegek válaszát várnám, akik valahogy meg tudták oldani a gyermekvállalást, de persze minden értelmes véleményt szívesen fogadok.



2014. dec. 18. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha ő is homoszexuális meg te is, akkor a gyerek megfoganása után szétköltöztök. Akkor kié lesz a gyerek? Feleztek? Szerintem egy nőnek ez tuti nem pálya, akármilyen-szexuális.
2014. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nehéz, nagyon nehéz... :(
2014. dec. 18. 14:43
 3/17 A kérdező kommentje:
A különválással az a baj, hogy akkor kinél lenne a gyerek. Még esetleg a felváltva nevelés lehet egy megoldás. Vasárnapi apuka azonban nem szeretnék lenni. Olyan nőt pedig nemigen találnék, aki kihordana nekem egy gyermeket, utána meg lemondana róla. Ezt nem is akarnám.. a leendő gyerekemnek legyen egy anyja is.
2014. dec. 18. 14:47
 4/17 Janka néni válasza:
100%

Nem könnyű. Elvben létezik nem is kevés olyan nő, aki pont olyan kapcsolatra vágyik, amilyenre Te. szeretne gyereket, apát a gyerekének, biztonságot, családot, de nem akar annál több szexet, mint ami a gyerek fogantatásához szükséges.

Nos, ilyen hölgyet meg kellene találnod.

De! Akkor még jön a problémák sora: együtt kell tudni élni, -működni. El kell egymást fogadni és a gyerek nevelése körüli kérdések. Ne haragudj meg, de komolyan kérdezem: szerinted egy homo- és egy aszexuális pár mégis hogyan fogja szocializálni és kielégítően normális szexuális életre nevelni a gyerekét? nekem kételyeim vannak.

Abból amit leírtál inkább úgy látom, hogy inkább labilis a szexuális beállítottságod. Bár ez a felvetett gondodban nem lényeges.

2014. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ez nem müködőképes ötlet,rengeteg probléma van vele,kezdve ott,hogy hol,illetve hogyan találsz ehhez partnert ? Illetve egy gyerekről minimum 20 évig gondoskodni kell, akkor 2 évtizedig élnétek mind a ketten boldogtalanul,szeretőkkel ,bújkálva .. nem lehet sokáig bírni.HA EGYÁLTALÁN találsz valakit.


Én azt javaslom /légyszives mellőzzük most,hogy erkölcsi-morális-vallási szempontból ki ért ezzel egyet ,és ki nem ,abszolút nem érdekli a kérdezőt ,sem engem,bár én hetero vagyok/

Hogyha már aktuális lesz a téma,tehát lesz egy komoly párkapcsolatod,akkor keressetek egy szimpatikus országot ahol fogadhattok örökbe,aztán uccu . Ez egyszerűbb,működőképesebb,és ésszerűbb döntés mint "béranyát" keresni . Egyébként erre is van lehetőség /hivatalos keretek közt/ ,de az országban nem. Úgy tudom legközelebb talán Romániában,de nem akarok hülyeséget mondani ,erről csak félinformációim vannak.

2014. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy anya nem fog neked úgy szülni, hogy alapból tudja, hogy csak minden második héten lehet együtt a gyerekével. Nem beszélve arról, hogy hol jó ez a gyereknek??? Merthogy róla kellene szóljon a történek, nem a szüleiről.
2014. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
2 gyerek kell akkor, az egyiket te fogod nevelni, a másikat ő
2014. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Janka néninek!"


A szülők nemi orientációja sosem befolyásoló tényező. Láss engem, aki hetero szülők szerelemgyereke... De sok más példát tudnék arra, hogy a legtöbb meleg hetero szülőktől lesz, és a saját nemükhöz vonzó szülők gyermeke nagyon ritkán lesz maga is meleg. Erre is nem egy külföldi példa van. Másrészt én normális férfias férfi vagyok. Egyedül annyi a "baj" velem hogy nem az ellenkező nem vonz. természetesen a gyerekemet NEM arra nevelném, hogy a saját neme iránt vonzódjon.

2014. dec. 18. 15:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem gondolta, hogy homoszexualitásra neveled a gyerekedet. Nem kell üldözési mániásnak lenni. Arra céloztam (ha nekem szántad), hogy nem jó a gyereknek, ha egy hétig anyunál, egyhétig apunál csövezik. Persze alakulhat így hetero pár esetében is, de ott ez kényszerhelyzet, te meg önként sétáltatod őt bele ebbe.
2014. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem neked szántam. Janka néninek. :) De ezt ki is írtam. Volt egy hozzászólás ami tőle jött, ha visszakeresel.
2014. dec. 18. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!