Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az kedves anyukák, amire...

Mi az kedves anyukák, amire ti vágynátok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tavaly is kiírtam a kérdést :) Igenis tessék önzőnek lenni, és mi az amit csak magatoknak szeretnétek? :) Igazából olyanra gondolok, amit jelen esetben pénzzel lehet megvenni!

Én már 6 éve használom a régi mobilom, régóta vágyok már egy újra, remélem meghozza a Jézuska :)


2014. dec. 23. 08:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%

Kedves Kérdező!

Szerintem ez nem önzőség, hogy te is vágysz ajándékra. A karácsony az nem csak arról kell szóljon, hogy a gyereknek összevásárolunk minden márkás cuccot mi meg vigyorgunk rajta. Igenis nekünk, szülőknek is lehetnek vágyaink.

2014. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%

Sosem voltam önző, most is távol áll tőlem az érzés:)


Semmire nem vágyom. Megbeszéltük, hogy egymásnak nem ajándékozunk. Rengeteg pénzünk elment fontos dolgokra,pl.: új kazán kellett pár napja...


Talán arra vágyom, hogy vége legyen az évnek.

2014. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Természetesen az idézőjelbe kell érteni az "Önzőt" :) De szerintem mindenki érti, mire akartam kilyukadni :)
2014. dec. 23. 08:23
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok.


Ha nem ment volna el az a számunkra sok pénz, akkor egy zöld bakancsot vettem volna:)

2014. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
Egy wellness hétvége, de ezt "megvesszük" egymásnak a férjemmel, úgyhogy ez közös ajándék. Amit még szívesen vennék az egy igazi jó masszázs.
2014. dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Én telefont fogok kapni, bár csak januárban veszi meg nekem a férjem (100ezer ft)

Emellett vágyok nagyon arra, hogy a férjemmel pár órára eltudjak menni valahová kettesben. Ezt sajnos nem fogom megpni mert lehetetlen, senki nem vigyáz a gyerekekre, bébiszitterre pedig nem merem őket hagyni, nem lennék nyugodt.

2014. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%

Mi is a férjemmel és a szülőkkel már évekkel ezelőtt megegyeztünk, hogy egymásnak nem ajándékozunk karácsonyra, csak a gyerekeknek.

Egyik évben vettünk egy nagy képet a falra, akkor azt kaptuk egymástól, de ha nem jut eszünkbe semmi ilyesmi, akkor semmit nem veszünk.

Egyszerűen megvan mindenünk, én nem tudnék semmit mondani amire nagyon vágynék. Nem lenne rossz pl. egy új vasaló deszkával, de az szerintem nem ajándék, és még amúgy is használható a régi is (olyan amilyen de még működik), szóval ilyenekre nem vágyom úgy igazán.

Cipőim, ruháim, táskáim már kifolynak a szekrényből, bár több éves darabok, még teljesen jók, és tényleg rengeteg van (legalább 50 pár, ha összeszámolom pl. a cipőket papuccsal, csizmákkal mindennel együtt).

Szeretem mondjuk az ezüst ékszereket, de azt kértem a szülinapomra, abból is rengeteg van, de azokat legalább használom (itthon vagyok éppen a gyerekekkel, tehát még sminket, parfümöt is ritkán teszek fel).

A telefonomat is a szülinapomra cseréltük le (szeptemberben), de mivel pont akkor járt le a 2 év hűségidő, ingyen volt a készülék, csak egy nagyobb netre kellett előfizetni.

Úgy érzem, abszolút megvan mindenünk, a porfogókat meg ki nem állhatom, teljesen fölösleges pénzkidobásnak gondolom a huszadik mécsestartót, vagy vázát, néha kapunk ilyeneket, csak kínosan mosolygok, és próbálom mutatni, hogy örülök neki.

Aránylag kicsi a lakásunk is (50 m2), kimondottan nem szeretem, ha kapunk valamit, és már tényleg nem tudom hova rakni.

Tényleg hülyén hangozhat, de egyszerűen ha magamnak kéne más helyében ajándékot választanom, ötletem sincs mit vennék.

2014. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

Nem ajándékozunk évek óta a családban, de a játék kedvéért gondolkozom rajta.

Sok mindennek örülnék, mert kevés pénzből élek. Cipő, egy szép új ruha ami nem turkálós, egy lakásfestés felajánlása, a kerékpárom felújítása, ez mind nagyon jól jönne.

De sokkal jobban örülnék olyannak, ami pénzben nem kifizethető, egy szerető társnak aki mellettem van.

2014. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
Én egy nagyon frankó masszázságyat szeretnék. Mondjuk egy jade köveset. De nagyon drága és nem tudnám hova rakni a lakásban. De azért jó lenne! :-)
2014. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%
Én egy új fényképezőgépet néztem ki magamnak, amit ugyan nem karácsonyra, de a januári szülinapomra tervezek megvenni (tudom, az ember magának vesz ajándékot). Mivel megvan rá a pénzem, nem tartom önzőségnek, nem vonom el mástól. Egyszer élünk, meg fogom venni :)
2014. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!