Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Érzelmesebb fiúk ti ennek...

Érzelmesebb fiúk ti ennek örülnétek karácsonyra a barátnőtöktől? Ti milyen személyes ajándékra vágynátok, amitől meghatódnátok nagyon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a barátom mivel nagyon jó tanuló egy szép gravírozott tollat kapna, illetve nagyon szereti a teát és egy szép kis saját készítésű teásdobozt teafilterekkel, amin mind mind egy egy jó kívánság van, mint pl.: Legyen szép napod! Pihenj egy kicsit! Mosolyogj! Boldogság tea!....stb. Ezen kívül pedig sütemény és egy saját kis mese arról, hogyan találkoztunk, ismerkedtünk meg egy picit ilyen természetbe (csillagok, állatok) burkolt formában.

Érzelmesebb fiúk ti örülnétek ilyesminek? Esetleg mi az ami nagyon meghatna titeket ha kapnátok a barátnőtöktől?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!:)



2013. nov. 30. 16:35
 1/2 anonim válasza:
milyen aranyos!! sztem add ezt neki!! <3
2013. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a mese túlzás, de a többi jó.
2013. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!