Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfiak, mit vesztek a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit vesztek a feleségeteknek karácsonyra? Vagy nők, ti mire vágynátok ajándékként?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretek ékszert, bizsut kapni, de örülnék egy parfümnek, vagy egy szép sálnak, kendőnek is.
2011. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Párom elektromos ágymelegitőt vesz nekem (meglepi,csak nem tudja jól titkolni),meg valami apróságot,nem tudom-

Örülni fogok neki,fázós vagyok nagyon.

2011. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Én ékszert kapok a páromtól, megláttam a kocsijában a csomagolást. :) Nem vágytam semmi különösre, mert ami kell, azt megveszem magamnak ünneptől függetlenül. Egy szép ékszer pont jó lesz. :)
2011. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Én könyvmániás vagyok. :)
2011. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Én a feleségemet egy BMW M3 E92-vel lepem meg.Mindig is szeretett volna egy olcsóbb autót hát most jött el az ideje neki.Remélem lesz nagy öröm boldogság.
2011. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
én most vasalóasztalt kértem karácsonyra. mi 1 éve vagyunk házasok és nem volt alkalmunk minden háztartási dolgot megvenni. tavaly parfümöt kaptam, idén mikulásra elfogyott igy akkor újat hozott a Miki:) vasalóasztalom még nem volt, tegnap vette meg a férjecském, és nagyon örülök neki, kb mint egy ékszernek:)) szép szines, praktikus, minden amire vágytam:)
2011. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 tetris ***** válasza:
56%
Mi nők általában nagyon romantikusak, érzelgősek vagyunk. Szerintem a legszebb ajándék lenne neki, ha költenél egy verset, amiben leírod, mennyire szereted őt. És nem kerül egy fillérbe se. Na jó, mellé adhatnál neki egy kis fukszot is megerősítés képpen.
2011. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

én nő vagyok, először is szeretnék 4db téli gumit felnivel, mert az olyan kényelmes.

Szeretnék egy profi ragasztópisztolyt. Vichy arckontúr krémet. Illatos, finom, gyümölcsös tusfürdőt, testápolót, itt nem az ár számít, hanem az illat és a szép színes flakon/gél.

Szeretnék egy Erotikus masszázs c. könyvet, és masszázsolajat egy pávatollal.

Szép ruhát, cipőt, bizsut, ékszert.

A Japán Művészet c. könyvet.

Színes pamutharisnyát minden mennyiségben, vakmerő színekben. Bugyit, melltartót, hálóinget.

Quimby, Szalóki Ági , Sebestyén Márta, Gorillaz, Zeppelin cd-t.

A [link] Mesék-anyákrol c. könyvet

bármilyen Színia könyvet

Kreatív hobby cuccokat.

Fényképezőgépet, képkeretet.

Bármilyen cserepet, porcelánt, üveget.

2011. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom miért pontoztátok le az utolsót, legalább valaki le meri írni, hogy mire vágyik, nem csak azt mondja, hogy "neki mindegy, valami kis apróság is elég úgyis a szeretet a fontos...". Én is szeretek ajándékot kapni és adni is. Év közben is, nem csak karácsonykor, de ha már ilyenkor úgyis ez a szokás, akkor miért ne adjunk mi is. Ugyanúgy megkapok a páromtól mindent évközben is, mint ilyenkor, csak ennek van egy külön hangulata, mert karácsony van. Én wellness hétvégét kértem a páromtól, azt már rá bíztam, hogy mikor és hova menjünk. Nekem most egy pihenésre nagyobb szükségem van, mint valami háztartási cuccra, vagy ékszerre, és így legalább gondolkodnia sem kellett, hogy mit vegyen, viszont valamilyen szinten mégis meglepi lesz, ha megmondja, hogy hova megyünk, és mikor. 25/N
2011. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam az, de nem is értem..annyi mindent írtam, és ez mind nem hasznos???

Szeretnék színházjegyet is cd tartó polcot, és szőnyeget, masszázsutalványt és Szauna-belépőt.

Természetesen egyesével..

Énszerintem nem minden férfi tudja elképzelni, hoyg milyenekre vágyhat egy nő. Azért gondoltam hasznosnak..

Mikor ütvefúróra vágytam, mindenkinek elmondtam, és mégis: a férjem kapta meg. Aki utál fúrni, csak a könyveknek cd-knek örül. De nem tudták elhinni, hogy tényleg azt szeretném. Pedig de.

2011. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!