Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10 hos babaval...

Szerintetek egy 10 hos babaval erdemes elmenni wellnessezni, egyaltalan kikapcsolodas ez a szülöknek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
mi elmentünk! júliusban született, két ünnep között egy baba barát helyen voltunk. nem kikapcsolódni mentünk, inkább azért hogy a baba úszkálhasson. mivel ő nagyon szuperül érezte magát ezért mi is!
2014. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon korai lett volna 10 héttel szülés után utazni, pakolni, babát ellátni, meg még magamat is... de van, akinek meg sem kottyant a szülés, azonnal tudja, mit csináljon, stb., annak nem gond. Én még azt sem tudtam, merre vagyok arccal előre ekkor.
2014. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ooops, bocsánat, nem 10 hetes, 10 hónapos... az máááás! :) Az király, persze! :))) Bocsánat!
2014. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Kikapcsolódásnak nem mondanám, inkább környezetváltozás. De ha apával fel tudjátok osztani, akkor egyikőtök vigyáz a babára, míg a másik pihen. Én wellness medencébe (ahol ugye elég sokan megfordulnak) nem nagyon vinnék be ekkora gyereket), meg a víz hőfoka sem biztos, hogy ideális (bár helyfüggő) a nagy medencék hidegek, a kisebbek meg túl melegek...

Viszont nem neked kell főzni, mosogatni, ha másért nem ezért megéri :)

2014. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Én nem mentem volna a fiammal ennyi idős korában, de vannak, akik így is simán. Mondjuk én eleve wellnessben akkor voltam először életemben, amikor a fiam már hét éves volt, de akkor sem vele, hanem anyukámmal, pihenni, heverészni, lustálkodni. Már ráfért mindkettőnkre :) De voltak ott olyanok, akik pici babával mentek, és láthatóan ők is jól érezték magukat, szóval tényleg attól függ, hogy milyen a baba, meg hogy a szülők mit várnak az egész dologtól. Nyilván én is mást értenék kikapcsolódás alatt, ha a fiammal mentünk volna, hiszen ő unta volna, ha órákig lebzselünk egy helyben, viszont egy szimpla hétköznaphoz képest kikapcsolódás lett volna az is, ha vele együtt megyünk el, csak úgy mozgalmasabb lett volna. Ugyanez igaz babás családokra is szerintem, a sima hétköznapokhoz képest nyilván kikapcsolódás, de nem olyan, mint gyerek nélkül menni.
2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Mi voltunk egy hetet wellnesselni az egy éves fiunkkal. Sokan óva intettek tőle, de nagyon jó volt. Nagyon élvezte minden percét és mi is. Sokkal jobban viselkedett mint itthon. De ő mindig is ilyen gyerek volt, hogy szeretett nem itthon lenni, szerette a környezetváltozást, ezért is vágtunk bele. Nem zavarta, hogy nem otthon alszik, ataludta az éjszakákat, evett rendesen. Nagyon jó volt látni, ahogy felfedez, ahogy tetszik neki, hogy minden új. Lefárasztotta a sok új inger, a víz. Mi is tudtunk pihenni, mindig egyikünk vigyázott rá, míg délután aludt, addig tudtunk olvasni, a másikunk pedig szaunázott, masszázsra ment, amihez kedve volt. Persze ez nem egy romantikus, kettesben töltött hétvége, de oda elmentunk két hét múlva, és nagyszülők meg vigyáztak addig rá.
2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
7 honapos volt a lanyom mikor elmentünk Siófokra nyaralni. Volt a szállodában kinti medence egész nap ott voltunk , ő is vettünk neki ilyen beleülős úszó gumit , imádta ! 5 napot voltunk . Jol éreztük magunkat . A balcsiba nem vittük be. De minden nap sétáltunk erre arra, kajàltunk, pancsiztunk. Ott bújt ki az első 2 foga alul. :D szóvá 10 hósan mar simán !
2014. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Ellehet menni,de az nem kikapcsolodas lesz a szuloknek hanem egy csaladi nyaralas. Ha igazan ki akarjatok pihenni magatokat menjetek el a pici nelkul is.
2014. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Mi 7 hónapossal voltunk először. Nekem kikapcsolódás volt, kizökkenés a hétköznapokból. Jó volt :)
2014. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Na most azért is nyomok mindenkinek egy zöld kezet. (Bocsánat, de nem értem, miért kell lepontozni az értelmes válaszokat. Valaki nagyon irigy, mert más el tud menni wellnessezni. Sajnálom, hogy a lepontozás a legjobb elfoglaltsága.)
2014. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!