Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 10 hos babaval...

Szerintetek egy 10 hos babaval erdemes elmenni wellnessezni, egyaltalan kikapcsolodas ez a szülöknek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

mi minden évben megyünk januárban mert kapjuk, 2 éjszakát.

mikor megszületett akkor kihagytuk, de 1 éves korában már mentünk. tök jó volt, én nagyon élveztem. nyilván nem a wellness részét mert az nem is volt, de a környezetváltozás nekem nagyon jót tett :)

nagyokat sétáltunk, jókat ettünk...

fürödni úgy fürödtünk, hogy egyikünk bement a forró vízbe, addig a másikunk a gyerekkel pacsált, mert nem akart bejönni. szóval ennyi :) én szaunázni se tudtam mert szoptattam, de férjem kihasználta, míg mi a babával délután aludtunk, addig ő lement szaunázni, fürödni. másnap én mentem le masszázsra :D

ha neked nem az a kikapcsolódás, hogy egy kemping ágyon tespedsz, akkor igen, kikapcsolódás, mint írtam nekem jó volt, hogy máshogy telnek a napok, más ingerek érnek minket, együtt vagyunk stb :)

viszont nyilván nem arról szól gyerekkel (nagyobbal sem!), hogy sokat alszol, olvasol, pancsolsz szerelmesen a pároddal... :D

2014. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi először 4 hónaposan vittük. Na akkor még tényleg igazi kikapcsolódás volt, mert evett-aludt, picit pancsolt.

Utána 10 hónapos volt, amikor mentünk. Az is jó volt. Nyilván akkor már aktívabb volt, kevesebbet aludt, de mivel már akkor is imádta a vizet, így élmény volt.

Ha fáradt volt, simán elaludt a wellness részlegen a pihenőágyban, ami kb. két méterre volt a medencétől, akkor bementünk a medencébe és onnan néztük.

Szaunázni meg felváltva jártunk!

2014. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi 5 és fél hónaposan vittük először, nagyon jó volt, könnyen alkalmazkodott a helyzethez, sokat sétáltunk, fürödtünk, szóval szerintem érdemes elmenni!
2014. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!