Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az én értékrendemmel nem fér...

Párolt galóca kérdése:

Az én értékrendemmel nem fér össze az, ha egy anya a gyerekét örökbe adja, ráadásul az új párja elől ezt a tényt el is titkolja. Jogos, hogy ezért a véleményemért lassan nullára köveznek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Normális ember elfogadja más véleményét, és nem kövezi nullára ezért.

Rossz emberekkel vagy körülvéve.

2014. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Véleményed lehet, de el nem ítélhetsz senkit, amíg nem mentél keresztül ugyanazon, mint ő.
2014. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Addig,amig nem vagy más helyzetében,ne itélkezz,mert nem tudhatod senkinek a baját!
2014. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Én "abortuszpárti" vagyok. Szarrá köveztek miatta egy másik kategóriában.

Amúgy szerinted mi a megoldás egy válságterhesség esetén?

Mert azt ugye kinyilvánítod hogy az örökbeadás számodra nem az.

2014. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Melyik szavammal, mondatommal ítélkezem? 6-7 éves koromban én már tudtam olvasni!
2014. dec. 28. 20:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el sem azt, akinek abortusza volt, sem azt aki örökbe adta a gyerekét. Csupán azt mondom, hogy az én értékrendemmel nem fér össze az örökbe adás, ezért ilyen nővel nem kezdenék kapcsolatot.
2014. dec. 28. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egy olyan nővel igen akinek abortusza volt?
2014. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Egy nő onnantól kezdve nem nevezhető anyának, hogy eldobja a gyerekét. Ez egy embert minősít. Még az állat is tíz körmével ragaszkodik a kölykeihez és képes szembeszállni bármilyen vadállattal a kölykei védelmében.

Gondolom egy nő se örülne, ha a partnere eltitkolná, hogy itt-ott elpottyantott már pár gyereket, akikre nagy ívben tesz, nem látogatja és gyerektartást sem fizet.

Felelőtlen, erkölcsi gátlásokkal nem rendelkező emberek ne vállaljanak gyereket vagy sterilizáltassák magukat.


Bár ki tudja, talán jobb a gyereknek, ha normális családban nő fel és nem a biológiai szülővel, aki egy szellemi toprongy.

2014. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves 8-as ! "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna"


aki örökbe adja a gyerekét az nem az utcára dobja ki hanem esélyt ad neki először is eleve az életre, másodszor egy jobb életre, amit ő nem tud neki biztosítani... legönzetlenebb dolog amit egy nő elkövethet a gyermekével... mert nehogy azt hidd, hogy ez olyan könnyű döntés, pláne a végén mikor alá kell írni a lemondónyilatkozatot... (egy örökbe fogadó szülő akinek nyílt örökbe fogadással lett gyermeke így ismerem a szülőanyukát - és nem bírom elviselni mikor így beszélnek az örökbe adókról... bár ezzel csak magadat minősíted nem őt...)

2014. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"másodszor egy jobb életre, amit ő nem tud neki biztosítani..."


Ugyanazt mondod, amit én.

Leszerepelt, mint ember. Leszerepelt, mint szülő.


Cigányok tucatszám szülik a gyerekeket a segélyért, aztán ha a gyámügy elveszi őket, mert embertelen körülmények között élnek, éheznek a gyerekek, és az intézetből örökbe fogadják őket mások, akkor még a cigányasszonyt kelljen tisztelni?

Annyit szüljön, amennyit tisztességgel el tud tartani és ne a segélyért!

Ha úgy érzi, hogy a létfeltétel nem adott, akkor ne szüljön.


Rengeteg hasonló esetet látok a saját szememmel és semmi tiszteletet nem érzek az ilyen "anya" iránt. A segélyt elissza, elgépezi, a gyerek éhesen, normális ruha nélkül rohangál az utcán, ahelyett, hogy iskolába járna. Az utcán bandákba verődve járkálnak, az utca neveli őket.

Aztán csodálkozunk, hogy a cigánybűnözés ilyen méreteket öltött.

2014. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!