Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Távolabbi ismerősök (férjem kollégája a családjával) volt nálunk látogatóban. Apa, anya, 5 év körüli kislány. Nekem egy 5 hónapos kisfiam van, miközben itt voltak át kellett pelenkázni, a kislány jött velem, miközben pelenkáztam, beszélgettünk (elmesélte, hogy mit hozott neki a Jézuska, jókat kuncogott, amikor pukizott a kisfiam, stb.) Egyszer csak utánunk jött az anyja, és elrángatta onnan, hogy ezt nem nézheti (gondolom a kisfiam fütyijét) és rettenetesen csúnyán nézett rám, se köpni se nyelni nem tudtam. Utána persze meghalt a buli :), nemsokára elmentek. De azóta is azon töröm az agyam, hogy velem van a baj?? Tényleg nem szabadott volna a kislánynak ott lennie??
2014. dec. 29. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mit hisz az anyuka, de az oviban már rég megnézték egymásét :)
2014. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi baj nem volt ezzel...apukával nem tudom mi lehetett :) nem lehet hogy inkább azért vitte ki hogy Titeket ne zavarjon a kislány míg végeztek? (bár akkor nem értem miért halt meg a buli és nézett csúnyán)


de ne aggódj, szerintem Te semmi rosszat nem tettél...

2014. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon járnék velük össze, tiszta bolond nő:)


Te nem tettél semmi rosszat.

2014. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barom lehetett,én se járnék velük össze.
2014. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, megnyugodtam :D.

Nem nagyon jártunk eddig velük össze, szerintem nem is fogunk, de a férjem elég jóban van az apukával, most azért jöttek el családostul, mert kíváncsiak voltak a kisbabánkra. Hát én nem fogom hívni őket többet, az tuti.. :)

2014. dec. 29. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, van aki együtt fürdeti a két gyerekét, akkor is látják egymást és nem lesznek ettől lelki sérültek a gyerekek.

Nem normális a másik anyuka.

2014. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már beteges... Egy baba fütyköse az bizony csak egy baba fütyköse, semmi olyan nincs benne, amit egy kislány ne láthatna, és különösebben nem is érdekli egy ekkora gyereket, amíg a hülye szülő hatalmas égzengést nem csinál belőle. Mondjuk ilyet még életemben nem hallottam, de lehet, hogy azért, mert normális emberekkel vagyok körülvéve (á, nem... csak máshogy hülyék).
2014. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!