Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert kell folyamatosan...

Miert kell folyamatosan ugyanazokat a kerdeseket feltenni? Nem unjatok meg?

Figyelt kérdés
Pl gondolok ilyenre hogy "miert nezik le a csaszarosokat? "Ez a kerdes mar ki lett vesezve odavisza erre jon meg egy "anya " es felteszi ujra ugyanazt a kerdest 😨😨
2015. jan. 2. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják hogy kell keresni :)
2015. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De unom. Nem válaszolok rá.
2015. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb egy kérdést kiírni mint keresgélni.

Mondjuk ha én valamire kíváncsi vagyok előbb körül szoktam nézni és ha nem találok hasonlót akkor kérdezek.

2015. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert ez a GYAKORI KÉRDÉSEK oldala, ha nem tűnt volna fel :D :D :D
2015. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

ja!

És gyakran kérdezgessük meg ugyan azt mert nem tetszik a válasz akkor megkérdem még egyszer hátha akkor jobb válaszok jönnek :D

2015. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haaat igen es sajnos majdnem minden masodik kerdezo fel is teszi legalabb anyiszor ameddig nem kap kielegito ,maganak tetszo valaszt,hat komolyan mondom szanalmas 😏
2015. jan. 3. 05:24
 7/10 anonim ***** válasza:
mert lusták az emberek .
2015. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az új kérdésre ugyanazok a válaszok jönnek.
2015. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, én inkább azt unom, amikor valaki (és ez itt szinte már népbetegség kezd lenni) lenézése jeléül idézőjelbe teszi azt, hogy anya. Ne haragudj, de ez már szánalmas.
2015. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg egyaltalan minek tesznek fel kerdeseket ha azokatavalaszokat amik esetleg nem tetszenek lepontozzak meg bele kot ugyanugy elkell fogadni azokat is nem csak a neki tetszo valaszokat
2015. jan. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!