Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekednek Te mosod a...

Gyermekednek Te mosod a fogait? Mennyi idős és miért igen/miért nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2 èves, ès igen èn megmosom először neki rendesen aztàn hagyom őt is pròbàlkozni.
2015. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 honapos , mosok neki . 10 foga van kint teljesen . :) azert mosom hogy ne romoljon el... :)
2015. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos, 3 foga van és mosom neki, mégpedig azért, mert a fogakat az első pillanattól ápolni kell. :)
2015. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves, én mosom neki, m egyedül még nem tudja rendesen.
2015. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatéves, megmossa ő, aztán megmoson én is. Nem tudja még kellő alapossággal megmosni.
2015. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyobbak (3, és 4,5 évesek), este maguknak mossák, reggel én mosom nekik elektromossal. Az oviban is egyedül mosnak. Reggel azért én csinálom, hogy legalább egyszer egy nap alaposan meg legyen mosva a foguk. A többi alkalommal próbálkozhatnak.
2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!