Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, fog ez az...

Mit gondoltok, fog ez az érzés még változni?

Figyelt kérdés

Bár apósomékkal lakunk, de szeretnék gyereket. A lényeg az, hogy tudom hülyén hangzik, de a "kisbabás" részt szivesen átadnám valakinek. Nem tudom elképzelni, hogy éjszaka felkeljek hozzá, vagy ha beteg akkor ne aludjak miatta. Nekem az is rémísztő, hogy még megfésülködni sem lesz tőle időm. Vannak kisgyerekek a családban, velük jól elvagyok. Párom viszont unszol a gyerekszüléssel. Amikor mondtam neki, hogy mit gondolok azt mondta, majd ő felkel hozzá.

Fog ez az érzés még változni?


2015. jan. 4. 20:20
 1/3 anonim válasza:
93%
Fog.
2015. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi fog változni. vagy ha nem akkor szájhuzogatva fogsz felkelni a gyerekedhez és ápolni amikor beteg, de ez senkinek nem lesz jó, tehát muszáj a szép oldalát látnod az anyaságnak. a fiam még csak 5 hós, de éjszaka még minimum 2x kel, egyszer iszik és cumika és alszik is vissza, pár óra múlva meg etetem. de ritka hogy csak ez a két kelése van. de nem érdekel. kicsit fáradtan kelek, bár sokat javult, mert volt hogy 5kor kezdődött a napom, majd 7ig aludt most már 8-fél9ig. de az éjszaka miatt így is fáradt vagyok, de mikor meglátom a fiam hogy mennyire kis vidám, mosollyal fogad...el száll minden "bosszúságom". beteg még nem volt, szerencsére, de ha lesz is, inkább éjszakázok miatta, simogatom, mérem a lázát, borogatom a homlokát...stb hogy jobban legyen. az hogy fogsz e tudni fésülködni az nem a gyereken múlik. azt te rajtad múlik hogy mennyire hagyod el magad vagy épp anyaként is vonzó leszel. én elejétől kezdve a szoptatástól féltem. mondtam is hogy nem fogom csinálni. de azt beleszerettem a dologba, sajnos nem ment jól egyikünknek sem de az érzés megváltozott bennem az a lényeg.
2015. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg így gondolod, nem szülj gyereket. Persze, változik ez az érzés, de ha még nem akarsz babázni, akkor várj addig, amíg igazán szeretnéd.

A pasik mindig ígérgetnek fűt-fát, aztán megnézheted.

2015. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!