Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okozhat valami kárt a gyerekei...

Okozhat valami kárt a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés
Ha ma reggel beindítottam a mosógépet, de kiteregetni csak holnap reggel fogom?
2015. jan. 5. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
milyen kárra gondolsz? az hogy esetleg bebüdösödik a ruha? ennyi idő alatt nem fog, de ha mégis gondolom akkor átöblíted még egyszer.
2015. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

ugye nem komoly?

Max. gyűröttebbek lehetnek a ruhák, ezért esetleg vasalni kell, ha azt nem szoktál.

Gyerekekben nem tudom ez milyen kárt okozna, nem hiszem, hogy a bőrük nem bírná, vagy nem tudom.

Ja, meg persze később szárad meg a ruha.

2015. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A gyerekeidnek kárt nem okozol ezzel. De szerintem 1 nap alatt befüllednek, bebüdösödnek a ruhák, moshatod újra.
2015. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Kárt nem okoz, esetleg büdös lesz és/vagy gyűrött. Tegnap én is így jártam, ezért ma reggel tettem bele még egy kis mosóparfümöt, öblítésre állítottam a gépet, megvártam míg megszívja magát vízzel és forog néhányat, lekapcsoltam, benne hagytam délutánig amíg hazajöttünk, és utána kapcsoltam vissza a gépet, hogy öblítsen és centrizzen, így nem lesz se büdös, se túl gyűrött.
2015. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ha öblítés nélkül teregetsz holnap büdösek lesznek a ruhák.
2015. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A gyerekeidnek?! Milyen kárt okoznál? Ha ettől félsz, teregess ki lefekvés előtt...
2015. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom arra gondol,hogy belepenészedik a víz...
2015. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy éjszaka alatt? A penész ilyen gyorsan azért nem jön elő.
2015. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 7. vagyok.Nem értem,miért kellett lepontozni....persze,hogy esélytelen egy éjszaka alatt,de nincs más tippem.Mi más árthatna a gyereknek,a ki nem teregetett ruhán?
2015. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24 óra alatt rendesen bebüdösödik ,kezdheted újra a mosást .
2015. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!