Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, ti hol...

Kisgyermekes anyukák, ti hol dolgoztok?

Figyelt kérdés

Főleg azok válasza érdekel, ahol nincs segítség. Szóval milyen munkakört tudtok betölteni, hogy tudjátok a gyereket bölcsődébe óvodába vinni-hozni? A munkáltató , mennyire tolerálja, ha táppénzre kényszerültök a kicsivel?

Nem fogok tudni visszamenni oda dolgozni ahonnan eljöttem, és nem tudom, milyen munkalehetőségek között kéne keresgélem. Gondoltam, ha van ilyen munkakör akkor elvégzek valami tanfolyamot.


2015. jan. 7. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor rám vagy kívácsi, mert egy gyerek van és nincs segítség (csak apa, de ő még később jár haza, mint én). Egy multinak a magyar leányánál titkárnő vagyok. Reggel hétre ott a lány az oviban, utána apa behoz engem, délután négykor indulok a gyerekért, 35 perc alatt érek oda. Táppénzen még soha nem voltam gyerekkel. Vagy apa vagy anyukám (szintén dolgozó nő) beugrik egy-egy napra, vagy szabit írok ki, vagy otthonról dolgozom, ha van olyasmi, amit tudok otthon csinélni, ilyenkor fél nap szabit írok ki (mert ápolás, orvoshoz mászkálás stb mellett azért csak nem lehet úgy dolgozni).
2015. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Területi képviselő vagyok, egész nap jövök-megyek, így bizonyos kereteken belül magam osztom be az időmet.

Reggel fél 8-kor viszem a gyerekeket, a nagyot kirakom a sulinál, a kicsit elviszem az oviba, így 8-kor tudok kezdeni, mert szerencsére 15 percre van a melóhelyem.

Általában 4-ig vagyok, így fél 5-körül felveszem a gyerekeket, max. 5-re itthon vagyunk.

Ha betegek, akkor simán el tudok jönni táppénzre, mert egyrészről szerencsére ritkán van ilyen, másrészről sok dolgot itthonról is meg tudok csinálni a céges laptopon és telefonon. A főnököm tök rendes és megértő, na meg tudja, hogy nem élek vissza a helyzettel.


A munkámat nagyon szeretem, de ez nem való mindenkinek. A legfontosabb az értékesítési véna ésa jó kapcsolatteremtő készség, na meg az sem árt, ha valaki szeret vezetni, én pl. simán megyek havi 3-4000 km-t :) volt olyan lány nálunk, aki ezért mondott fel, nem bírta az egész napos vezetést....

2015. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!