Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten ajánlanátok kismama...

Budapesten ajánlanátok kismama klubbot? Vagy van kedv ismerkedni kismamák egymással Bp-en belül?

Figyelt kérdés
nekem nincs olyan bnőm,rokon stb,aki hasonló cipőben járna,úgy hogy szívesen ismerkednék,beszélgetnék,esetleg csinálhatnánk 1-2 kismama programot is....én még a terhesség elején vagyok.

2014. dec. 9. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten belül merre? Nem mindegy hogy a XX. vagy a II. kerületről beszélünk :)
2014. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz,hát inkább úgy a belváros környéke...én 13-ban lakom
2014. dec. 9. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Újpesten van pl. mosható pelenkás klub, mi oda járunk, gyere nyugodtan akkor is ha még csak érdeklődsz :) ne ilyen szekta-gyűlésre gondolj, kb. csak összeeresztjük a babákat, akik játszanak, mi meg dumálunk minden féléről. Kismamák is szoktak jönni :), a klubvezető is kismama

Írj privit ha érdekel.

2014. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én Újpestről vagyok :) 10 hetes kismama, 5 éves nagylánnyal :)
2014. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem jelentkezem majd,bár nekem még nincs babám,most vagyok 7 hetes...szóval én még nagyon kezdő vagyok :) köszi szépen a lehetőséget,majd jelentkezem akkor! :)
2014. dec. 11. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!