Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy nóies lesz a...

Lehetséges hogy nóies lesz a fiam?

Figyelt kérdés
Az első 3 gyerek lány, a negyedik fiu (ugyanaz az apa). Ugye nem lesz nőies?
2015. jan. 11. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szegény gyerek, hogy ilyen tudatlan anyja van...
2015. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok értelme volt hogy írtál köszönöm
2015. jan. 11. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz nőies, csak jól kijön majd a lányokkal hiszen sokat fog tudni róluk.
2015. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennek a kérdésnek nincs sok értelme.
2015. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
?!?!Ugye ezt nem gondolod komolyan?!Nekem 2 fiú után született a lánykám,aki most 2 éves,és igazi NŐ!Így NAGYBETŰVEL!Nálunk is ugyanaz az apa...
2015. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 évesen igazi NŐ :D Gratulálok...
2015. jan. 12. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamat is csupa nő veszi körül itthon, nem gondolom hogy emiatt nőies lenne, szerintem emiatt ne aggódj, főleg hogy apa is van a háznál :)
2015. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg tudatlan vagy!Igen,igazi nőci!Babákkal játszik,eteti,altatja,öltözteti Őket,a játék bevásárló kocsiját tologatja,pénztárgépezik,"vásárol".Szereti,ha fésülöm a haját,és van,hogy Ő válassza ki a ruháját.Mit gondoltál?Magas sarkút adok rá,sminkelem,műkörmöt csináltatok Neki?!Egyszerű lehetsz,mint a lejtő....
2015. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!